Drzwi do pokoju dziecka według Twojego projektu

Drukuj
 

Dziecko ma bardzo silną potrzebę własności i odrębności – to ona,  zwłaszcza w początkowym okresie jego życia buduje poczucie wartości i samoocenę. Możemy zadbać o zaspokojenie tej potrzeby już na etapie urządzania pokoju, pozwalając mu na wybór kolorystyki, mebli i ozdób. Drzwi stanowią bramę do królestwa naszych pociech, dlatego warto wybrać takie, które podkreślą jego indywidualny charakter. Włączając dzieci w kształtowanie najbliższego otoczenia rozwijamy przecież nie tylko ich świadomość, ale i poczucie estetyki.

drzwi do pokoju dziecka według własnego projektu

Drzwi Glamour - Stolbud Włoszczowa

W ofercie jednego z wiodących polskich producentów stolarki okiennej i drzwiowej, firmy Stolbud Włoszczowa S.A. znajdziemy drzwi wewnętrzne Glamour, które doskonale łączą wysoką jakość i nowoczesny wygląd. Innowacją zastosowaną przez producenta jest możliwość samodzielnego wykonania projektu drzwi za pomocą prostej, dostępnej na stronie internetowej firmy aplikacji.

Piękne pastelowe barwy jednolitych powierzchni, wzbogacimy dowolnym napisem i wybranym przez siebie motywem dekoracyjnym. Niebieskie, zielone a może żółte, z imieniem dziecka lub ulubionego przez naszą pociechę bohatera i  towarzyszącym napisowi subtelnym symbolem serca, kwiatu lub słońca na pewno ożywią i ocieplą dziecięcy pokój.

drzwi do pokoju dziecka - własny projekt

Drzwi Glamour - Stolbud Włoszczowa

Drzwi Glamour to nie tylko atrakcyjne rozwiązanie do pokoju najmłodszych, ale także doskonała propozycja dla wszystkich osób, które cenią interesujące pomysły aranżacyjne i oryginalny design. W bardzo prosty sposób, za pomocą  aplikacji,  można wybrać parametry drzwi, ich typ, kolor, czcionkę i wielkość liter napisu oraz odpowiadający nam motyw wzorniczy. Dzięki temu dobierzemy drzwi z tej linii do wszystkich pomieszczeń, uzyskując tym samym harmonijną całość. Zaprojektowane przez klienta napisy oraz symbole wykonane są metodą płytkiego frezowania. Dostępne są na drzwiach przylgowych lub bezprzylgowych, w szerokościach: „60” – „110” i w pełnej gamie pastelowych barw według kolorystyki z palety RAL.

Samodzielnie zaprojektowane drzwi nie tylko dostarczą wiele radości domowym projektantom, ale także wprowadzą do wnętrza przyjazną atmosferę. A może pierwszy poważny projekt w życiu dziecka będzie inspiracją dla rozwoju jego talentów artystycznych w przyszłości?

Pozostaw komentarz


bardzo słabasłabadostatecznadobrabardzo dobra (1 głosów, ocena: 4,00 / 5)
Loading ... Loading ...

Ostatnio dodane

Kalendarz

Październik 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031