Idealnie gładkie podłoże pod płytki czy panele

Drukuj
 

Układanie paneli, płytek ceramicznych czy wykładziny dywanowej może zostać zakłócone przez nierówne podłoże. Warto zatem, przed przystąpieniem do montowania okładziny, zastosować masę samopoziomująca, która wyrówna i wygładzi podłoże.

Firma Baumit oferuje masę samopoziomującą Nivello Duo na bazie spoiwa alpha. Fabrycznie przygotowana mieszanka gwarantuje jednorodną, gładką i wolną od porów powierzchnię gotową do układania warstw wykończeniowych takich jak płytki, panele, wykładziny.

Masa samopoziomująca Baumit Nivello Duo to fabrycznie przygotowana sucha mieszanka na bazie specjalnego spoiwa alpha. Jest ona przeznaczona do wyrównywania podkładów przed układaniem wszelkiego rodzaju płytek, paneli, wykładzin dywanowych i z PCV.

Masa samopoziomująca Nivello Duo

Specjalny zestaw spoiwa, kruszyw i mineralnych dodatków powoduje, że masa Baumit Nivello Duo charakteryzuje się wysoką płynnością i optymalnym rozpływem na podłożu. Wiązanie odbywa się absolutnie beznaprężeniowo, co powoduje brak pęknięć i rys.

Produkt firmy Baumit został wzbogacony dodatkiem żywic syntetycznych, dzięki czemu można go stosować na takich podłożach jak jastrychy anhydrytowe, cementowe, a także asfaltowe i magnezytowe. Baumit Nivello Duo nie należy stosować na podłoża metalowe, oraz te z tworzyw sztucznych.

Masę samopoziomującą można używać we wnętrzach obiektów starych, jak i nowo budowanych, a także na powierzchniach z systemem ogrzewania podłogowego. Zakres stosowania mieści się w przedziale od 3 do 10 mm.

Pozostaw komentarz


bardzo słabasłabadostatecznadobrabardzo dobra (3 głosów, ocena: 4,30 / 5)
Loading ... Loading ...

Ostatnio dodane

Kalendarz

Styczeń 2021
pon wt śr czw pt sob nie
« Gru    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031