Interesujący design w interesującym miejscu

Drukuj
 

Wyjątkowe meble powinny być eksponowane w miejscu z pomysłem, gdzie przyjemnie jest zajrzeć, gdzie znajdują się piękne meble i interesujące dodatki, gdzie zawsze można spotkać miłe, ciekawe i pomocne osoby. Taki właśnie jest showroom Art of Home przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie, w którym można znaleźć meble i dodatki między innymi od New Mono Design.

Design to pojęcie, które w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Myśląc o swoim mieszkaniu, czy miejscu pracy, zaczynamy wyobrażać sobie przestrzeń nie tylko funkcjonalną i komfortową, ale także piękną, która odzwierciedli nasz temperament. Wystrój a także dobór mebli i dodatków zyskuje na znaczeniu. Pragniemy zindywidualizować wnętrze, w którym żyjemy, nadać mu wyjątkowy charakter, przelać fragment siebie. Jednak nie jest to proste zadanie. Łatwo można wpaść przy tym w szablonowość i banalność, dlatego rozpoczynając swoją podróż w świecie designu, warto skorzystać z rad specjalistów.

Art of Home

Art of Home to przede wszystkim przestrzeń łącząca w sobie wiele pomysłów i będąca idealnym miejscem do zaprezentowania swoich prac przez młodych projektantów. Wchodząc tam czuje się artystyczną rękę właścicielki – Agnieszki Żyły – która projektuje wnętrza. Przede wszystkim uwagę przykuwa ciekawe wykorzystanie przestrzeni i podział showroomu na dwa poziomy dzięki fantazyjnej antresoli. Motyw przewodni stanowi drewno, które idealnie wpisuje się w nowoczesny, inspirowany loftem, ale ciepły charakter całości. Pewnego rodzaju smaczkiem jest natynkowa instalacja elektryczna, tworząca kompozycję z kolorowych kabli, dodająca wnętrzu lekko przemysłowy charakter.

W Art of Home każdy jest mile widziany, bo to miejsce otwarte na ludzi kochających dobry design. Można wejść, dotknąć prezentowanych tam projektów, a także porozmawiać z właścicielką, która chętnie opowie o meblach i dodatkach znajdujących się w showroomie. Nic nie jest tu przypadkowe, Agnieszka starannie dobiera każdy wyeksponowany przedmiot:

Art of Home w zamyśle ma być otwartym, klimatycznym miejscem pracy twórczej, gdzie wspólnie z klientami projektujemy ich wnętrza mieszkalne oraz dobieramy meble i dodatki. Poza tym tutaj klienci mogą spotkać się przy kawie nie tylko z architektem, ale także z projektantem, którego prace mu się podobają – powiedziała Agnieszka Żyła, właścicielka Art of Home.

Art Of Home mieści się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie, można tam obejrzeć meble oraz dodatki od New Mono Design.

Pozostaw komentarz


bardzo słabasłabadostatecznadobrabardzo dobra (brak oceny)
Loading ... Loading ...

Kalendarz

Kwiecień 2021
pon wt śr czw pt sob nie
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930