Nowoczesna powierzchnia prysznicowa na każdą kieszeń

Drukuj
 

Nowy model Scona firmy Kaldewei to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na emaliowane powierzchnie prysznicowe umożliwiające nowoczesną aranżację strefy prysznicowej zabudowanej w płaszczyźnie podłogi.

Analizując aktualne preferencje inwestorów, architektów i użytkowników można zauważyć, że coraz większą popularnością cieszą się superpłaskie brodziki i powierzchnie prysznicowe zabudowane bezprogowo w płaszczyźnie podłogi. Stały się one dzisiaj standardowym elementem aranżacji nowoczesnej, komfortowej łazienki. Zmiana ta dokonała się przede wszystkim dzięki firmie Kaldewei, która od wielu lat z ogromnym wyczuciem stylu oraz pasją tworzenia oferuje coraz doskonalsze wzorniczo i technicznie produkty. Kolejnym osiągnięciem marki Kaldewei jest zabudowana w płaszczyźnie podłogi emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona, należąca do segmentu Ambiente. Model ten wyróżnia się doskonałą jakością, nowoczesnym wzornictwem, a przy tym atrakcyjną ceną.

Komfort, wizualna estetyka przestrzeni oraz indywidualność stały się kluczowymi elementami nowoczesnej architektury łazienkowej. Przygotowując projekt architekt musi wziąć pod uwagę przede wszystkim uwarunkowania przestrzenne danego pomieszczenia. Równie ważnym kryterium doboru elementów wyposażenia jest budżet inwestora. Każdy z tych parametrów łączy w sobie powierzchnia prysznicowa Scona. Model ten posiada wszystkie zalety płaskich brodzików ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, które doskonale sprawdzają się jako zabudowane w płaszczyźnie podłogi. Uniwersalny, ponadczasowy design linii Scona może stanowić podstawę ciekawej aranżacji nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Obecność w ofercie kolekcji Scona jest odpowiedzią producenta na wzrastające zapotrzebowanie na superpłaskie powierzchnie prysznicowe przeznaczone dla klientów o różnych możliwościach finansowych i jest kolejnym potwierdzeniem wiodącej pozycji marki Kaldewei na rynku wyrobów sanitarnych.

Powierzchnia prysznicowa Scona od Kaldewei

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona – to dziewięć rozmiarów – od najmniejszego modelu o wymiarach 80×80 cm aż do wersji o wymiarach 140×90 cm. Tak duża gama produktów powoduje, że seria ta bez problemu wpisuje się w niemal każde warunki przestrzenne i umożliwia aranżację nowoczesnej, komfortowej przestrzeni prysznicowej z brodzikiem montowanym w płaszczyźnie podłogi. Okrągła, umieszczona pośrodku pokrywa odpływu oraz łagodnie wyprofilowane wewnętrzne krawędzie stanowią ciekawy wizualny kontrast z surową, geometryczną formą brodzika i są niewątpliwie znakiem rozpoznawczym tego modelu. Kąty proste ułatwiają harmonijną integrację płaszczyzny prysznicowej z podłogą w pozostałej części pomieszczenia.

Scona jest produktem przeznaczonym dla inwestorów, którzy podczas remontu czy budowy muszą pamiętać o budżecie jaki mają do dyspozycji, ale którzy przywiązują dużą wagę do designu oraz wizualnej atrakcyjności elementów wyposażenia -wyjaśnia Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. marketingu Kaldewei, i dodaje – w ten sposób umożliwiamy naszym partnerom uzyskanie dodatkowych profitów w oparciu o aktualnie obowiązujące na rynku trendy oraz modę preferującą stosowanie superpłaskich powierzchni prysznicowych.

fot. Kaldewei

Dzięki unikalnemu know-how oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii firma Kaldewei tworzy produkty, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości oraz wzornictwa. Wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5mm,kolekcja Scona, posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla produktów marki Kaldewei. Brodziki są estetyczne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości i odpowiadają najwyższym standardom jakościowym i higienicznym. Nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji na powierzchni emalii nie widać najmniejszych śladów zużycia. Warto poza tym pamiętać, że firma Kaldewei udziela na swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej 30 lat gwarancji.

Powierzchnia prysznicowa Scona dostępna jest nie tylko w  standardowych kolorach sanitarnych, ale także w ekskluzywnych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowych Scona wykonanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Charakterystyczna, okrągła pokrywa odpływu oferowana jest przez producenta w kilku kolorach m.in.:  czarnym, białym, w kolorze chrom a także w pełnej palecie barw Coordinated Colours. Atrakcyjność kolekcji zwiększają dostępne w ofercie Kaldewei opcje wyposażenia dodatkowego. Powierzchnie prysznicowe Scona można zamówić  z  częściowym lub pełnym wykończeniem przeciwpoślizgowym, a także z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu czy innych osadów.

Pozostaw komentarz


bardzo słabasłabadostatecznadobrabardzo dobra (brak oceny)
Loading ... Loading ...

Ostatnio dodane

Beton w łazience. Jakie dodatki wybrać?
Aranżacje bazujące na betonie, dodają wnętrzu klasy i szyku....
Lustro w łazience. Które wybrać?
Lustro to jedno z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki....
Dodatki do każdej łazienki
Dodatki w łazience sprawiają, iż pomieszczenie to staje się bardziej...
Kolorowe umywalki: sztuka i design
Każdy kolor wywołuje w nas wiele różnych emocji. To subiektywne...
Piękne wanny we włoskim stylu
Łazienka to miejsce, w którym zaczynamy i kończymy dzień. To czas...

Kalendarz

Luty 2021
pon wt śr czw pt sob nie
« Sty    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728