Wyjątkowe łóżka nie tylko dla dzieci

Drukuj
 

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. A właściwie w… łóżku. Wygodnie łóżko to obowiązkowe wyposażenie sypialni każdego, nawet najmłodszego śpiocha. Jeśli w parze z wygodą idzie nowoczesny i oryginalny design, to znaczy, że mamy łóżko idealne. Specjalnie z okazji Dnia Dziecka stworzenia takiego produktu podjęły się wspólnie dwie marki – Śnimisie i Made for bed. Efektem ich współpracy są wyjątkowe łóżka nie tylko dla dzieci.

Kolekcja łóżek marek Śnimisie i Made for bed

Marka Śnimisie powstała z potrzeby tworzenia ciekawych mebli w prostej formie. Głównym założeniem jest oferowanie wysokiej jakości łóżek w rozsądnej cenie. Inspiracją dla twórców były drewniane konstrukcje wznoszone bez użycia gwoździ, dlatego też łóżka Śnimisie można złożyć w kilka minut (metodą na wcisk) bez potrzeby używania wkrętów, młotka czy kleju. Łóżka wykonane są z elastycznej, bardzo wytrzymałej sklejki, dzięki czemu będą służyć przez długie lata. Obecnie w kolekcji Śnimisie dostępnych jest 5 modeli łóżek, z których każde nosi inną nazwę związaną z jego funkcjami. Mamy więc Śpiocha, Telewidza, Łasucha, Prymusa oraz Studenta. To właśnie dwa ostatnie modele dostępne są w limitowanej edycji będącej wynikiem współpracy z marka Made for bed.

Kolekcja łóżek marek Śnimisie i Made for bed

Made for bed tworzy rzeczy niezwykłe, a zarazem bardzo proste – zagłówki do łóżek. Pomysł zrodził się z braku odpowiednich zagłówków na rynku. Po miesiącach pracy powstały produkty, które chce się mieć. Zagłówki modułowe Made for bed tworzone są dla ludzi ceniących sobie wysoką jakość i wygodę.

Kolekcja łóżek marek Śnimisie i Made for bed

Łóżka Prymus i Student z zagłówkami Made for bed to kolekcja przygotowana z okazji Dnia Dziecka specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży. Łóżka dostępne są w trzech rozmiarach: 900/200, 100/200, 120/200. Istnieje możliwość wykonania na zamówienie łóżka z zagłówkiem w innym rozmiarze.

Zapraszamy na stronę www.snimisie.pl oraz madeforbed.pl

Pozostaw komentarz


bardzo słabasłabadostatecznadobrabardzo dobra (brak oceny)
Loading ... Loading ...

Kalendarz

Październik 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031