Innowacyjne rozwiązanie na zaparowane lustro

Badanie „Z parą czy bez pary – wykazało, że 70% badanych spędza przed lustrem ponad 5 minut codziennie. 17,8% respondentek powiedziało, że codziennie przed lustrem spędza ponad 20 minut, zaś panowie w zdecydowanej większości (aż 56% z nich) odpowiedzieli, że czas pobytu przed lustrem wynosi u nich więcej niż 5 minut. Część tego czasu to także walka z zaparowanym lustrem.     

System grzewczy DEVI całkowicie usuwa problem zaparowanych luster, który pojawia się szczególnie w małych łazienkach pozbawionych dobrego obiegu powietrza. Do luster montowanych do ściany przeznaczona jest specjalna folia grzejna DEVIfoil™. W swojej ofercie DEVI posiada także elektryczną matę grzejną DEVImat™, którą instaluje się pod lustrem przyklejanym do ściany.

Niewielka ilość ciepła wydzielana przez folię lub matę uniemożliwia skraplanie się pary wodnej na powierzchni lustra. Dodatkowa moc wymagana do ogrzewania lustra wynosi ok. 60 W, czyli tyle ile typowa żarówka, a ułożenie maty grzejnej może być wykonane samodzielnie. Ze względów bezpieczeństwa podłączenie maty/foli grzejnej do sieci zasilającej powinien wykonać elektryk.

Bez pary oszczędzasz czas
Bez pary oszczędzasz czas!

Jeden element (folia grzejna lub mata grzejna) to:
• całkowite usunięcie problemu skraplania się pary wodnej,
• komfort, estetyka i wygoda użytkowania,
• oszczędność czasu,
• bardzo niskie zużycie energii (tyle ile typowa żarówka 60 W),
• łatwy montaż.

Wyposażenie łazienki powinno zapewnić nam komfort i wygodę każdego dnia oraz pozwolić na maksymalną oszczędność czasu. Problem zaparowanego lustra można łatwo rozwiązać dzięki profesjonalnym systemom, których cena zakupu i eksploatacji nie jest wygórowana w stosunku do kosztów pozostałych urządzeń niezbędnych do wyposażenia łazienki. Także ich instalacja jest łatwa i nie wymaga remontu pomieszczenia. – mówi Zbigniew Gałązka, Manager Produktu DEVI.

*Badanie omnibusowe zostało przeprowadzone na zlecenie firmy DEVI przez Instytut PBS/DGA w dniach 6-8.05.2011 na reprezentatywnej próbie 1060 osób w wieku ponad 15 lat.

Leave a Reply