Letnia metamorfoza balkonu…

Wieczorny relaks na balkonie po dniu pełnym zmagań to bardzo kusząca propozycja. Długie, letnie wieczory tylko do tego zachęcają. Podpowiadamy, jak w łatwy sposób umilić sobie ten czas. Przedstawiamy kilka trików, dzięki którym Twój balkon zmieni się nie do poznania! Sprawdź i zainspiruj się!

z24627976VMeble i dodatki na balkon

#1 Meble z palet

…to ciekawa i atrakcyjna alternatywa dla zwykłych mebli. Z pewnością propozycja ta spodoba się zwolennikom stylu eko. Wiele firm posiada w swojej ofercie gotowe meble z palet, ale można zrobić je samodzielnie. Wystarczy wybrać się do skupu palet i wybrać odpowiedni ich rozmiar. Palety posłużą jako siedzisko bądź stolik.

#2 Lampki i lampiony

…wprowadzą nastrój w aranżowanej przestrzeni. Typowe lampki, które zimą są ozdobą choinki, teraz pięknie ozdobią stół bądź krzesło na balkonie. Jeśli jednak nie jesteś ich zwolennikiem, postaw na lampki typu cotton balls. Efektownie oświetlą balkon, a ich wygląd będzie cieszył oko. Możesz też wykorzystać przeźroczysty słoik bądź flakon i umieścić w nim świeczki typu tealight. Z pewnością będzie to piękna ozdoba balkonu, a przy tym bezpieczna!

#3 Kwiaty i warzywniaki

Stwórz ogródek z ziołami i kwiatami na balkonie. Ciesz się ich urokiem, zapachem i smakiem. Z warzywniaka możesz korzystać codziennie, dodając świeże przyprawy do rozmaitych potraw. To duża przyjemność, która satysfakcjonuje. Z kolei kolorowe kwiaty umilą Ci wieczór, tworząc niezwykłą aurę na balkonie.

Leave a Reply