Odpowiednie wykończenie ściany pozwala na uzyskanie zaskakującego efektu aranżacyjnego. Chcąc podkreślić niebanalny charakter pomieszczenia, warto zdecydować się na montaż szkła na ścianie. Szkło z grafiką można indywidualnie dopasować do każdego wnętrza. Jakie zalety ma to rozwiązanie?
Szkło z grafiką – jakie ma zalety?
Szkło jest materiałem uniwersalnym, współgra z każdym wnętrzem. Szkło z grafiką idealnie nadaje się do małych wnętrz, w których nie ma miejsca na zbyt dużo ozdób. Świetnie sprawdzi się także w dużych pomieszczeniach, stanowiąc dopełnienie aranżacji. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór czy zdjęcie, by wpasować szkło do stylu pomieszczenia. Szkło z nadrukiem pozwala na nadanie wnętrzom nie tylko charakteru, ale także efektu lekkości i przestronności. Szkło montowane w pomieszczeniach jest specjalnie hartowane. Dzięki temu jest to trwałe rozwiązanie, które odporne jest na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Szkło z grafiką łatwo utrzymać w czystości – wystarczy przetrzeć szmatką nasiąknięta płynem.
Szkło z grafiką można zastosować w wielu pomieszczeniach. W kuchni idealnie wypełni przestrzeń pomiędzy blatem a szafkami. Jednocześnie będzie stanowiło ochronę ściany przed wilgocią. W łazience będzie to oryginalna alternatywa dla płytek. W salonie z kolei może z powodzeniem zastąpić obraz.
Gdzie można zamontować szkło z grafiką?
Mnogość wzorów, kolorów, a przede wszystkim sposobów nadruku, sprawiają że szkło z grafiką, podobnie jak drzwi szklane w Chełmie, to rozwiązanie, które nada estetycznego wyglądu każdemu wnętrzu. Szkło jest na tyle uniwersalne, że wpisze się w każdy styl aranżacyjny. W stylu skandynawskim, w salonie można zamontować szkło z czarno-białą grafiką. Styl rustykalny, nawiązujący do sielskości, świetnie podkreślą lacobele w pastelowych barwach.
Szkło z grafiką jest eleganckim i oryginalnym sposobem wykończenia domu. Pasuje zarówno do kuchni, łazienki, jak i sypialni czy salonu. Świetnie sprawdzi się także w przedpokoju. To uniwersalne rozwiązanie zachwyca coraz większą liczbę osób i coraz więcej właścicieli domów i mieszkań się na nie decyduje.