Kuchnia na miarę XXI wieku

Kuchnia MOON z oferty firmy MEBIN to niezwykła propozycja dla miłośników współczesnego designu.Są to meble o prostych, geometrycznych formach, z frontami lakierowanymi ” na wysoki połysk”, utrzymane w eleganckiej kolorystyce czerni rozjaśnionej soczystym akcentem pomarańczy. W kuchni MOON zastosowano wiele funkcjonalnych udogodnień nadając meblom zarówno estetyczny, jak i praktyczny wymiar.

Znajdziemy tu nowoczesne rozwiązania takie jak: servo-drive – elektryczny system wspomagania wysuwu szuflad, szafki otwierane na czujnik ruchu, samoczyszczące prowadnice i zawiasy ze zintegrowanym systemem domykania. Ciekawie zaaranżowano oświetlenie – w cokołach i pod górnymi szafkami zainstalowano oświetlenie LED, natomiast w szafkach górnych i szufladach wewnętrznych oświetlenie uruchamiane jest poprzez czujnik ruchu.

Kuchnia Moon wyposazenie

(Detale w kochni Moon firmy Mebin)

Zaawansowana technologia, funkcjonalność i modne wzornictwo kuchni MOON są doskonałą odpowiedzią producenta na nowoczesne trendy meblarstwa na miarę XXI wieku. Zestaw nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2011 i wyróżniony w konkursie Produkt Roku 2011.

Kuchnia Moon detale

(Ciekawe wzornictwo to wielki plus kuchni Moon firmy Mebin)

Leave a Reply