Pomysły na aranżacje przedpokoju

Pierwsze wrażenie jest tylko jedno. Dlatego nie trać szansy i już od progu zachwyć gości designerskim wnętrzem! Dzięki drzwiom przesuwnym oraz systemowi do przechowywania elfa, hol czy przedpokój nabiorą nowoczesnego charakteru. Z łatwością stworzysz funkcjonalną przestrzeń na kurtki i buty, a utrzymanie ładu przestanie być problemem. Niezapowiedziana wizyta? Spokojnie, z elfa zawsze będziesz w 100-proc. gotowości!

Przedpokój. Od progu daje znaki, że jesteś u siebie, a gości zaprasza do odkrywania pozostałych pomieszczeń. Jego zadanie – dobrze wyglądać, nawet podczas niezapowiedzianej wizyty. Jak to osiągnąć? Wystarczą drzwi przesuwne elfa. Pozwolą one na stworzenie aranżacji w dowolnym stylu! Wolisz nowoczesne wnętrze z akcentami glamour czy minimalistyczną mantrę szarości? Wybieraj z dziesiątków wypełnień i zamień klasyczny przedpokój czy hol w designerską przestrzeń, która przykuwa uwagę!

przedpokoj

fot. elfa

Kilka technicznych informacji: Niezależnie od tego, jaką masz wizję aranżacji mieszkania, drzwi przesuwne oraz system elfa pozwolą zrealizować nawet najbardziej wymagające pomysły. Możesz wybrać gładkie tafle lub stworzyć autorski projekt, łącząc w jednym skrzydle różne rodzaje wypełnień: klasycznych laminatów, lustrzanych tafli, błyszczącego szkła czy Perspexu – tworzywa w intensywnych barwach. System elfa jest dostępny w dwóch wariantach designerskich, które pasują do różnorodnych projektów.

przedpokoj 1

fot. elfa

Minimalistyczna elfa Classic jest wykonana ze stali w kolorach białym i platinum, zaś ekskluzywna elfa Décor posiada elementy z naturalnego drewna w kolorach bieli, brzozy i orzecha.

Leave a Reply