Atrakcje dla całej rodziny w centrum handlowym

Od 28 września do 18 października w Centrum Handlowym Krokus trwa akcja promocyjna. Na klientów czekają różnorodne rabaty sięgające 40%.

Wraz z pojawieniem się w sklepach CH Krokus nowych, jesiennych kolekcji przyszedł czas na specjalne promocje. Akcja „Łap kosmiczne okazje”, która trwa od 28 września do 18 października, towarzyszy bezpłatnemu, edukacyjnemu road – show „Planetarium”. Podczas trwania akcji promocyjnej Klienci CH Krokus będą mogli otrzymać rabaty między innymi na odzież w sklepach Reporter i Jeans Store, torebki Venezia., obuwie Lesta i Ambra, zegarki, kosmetyki Yves Rocher, usługi fryzjerskie Jean Louis David, jedzenie w KFC i Pizza Dominium. Najwyższe rabaty sięgają 40%.

rodzina

Wszyscy członkowie rodziny znajdą w akcji coś dla siebie

„Wizyta w „Planetarium” to kolejny w tym roku, duży event dla całej rodziny, który gości w naszym centrum handlowym” – mówi Sylwia Syrek, Dyrektor Centrum Handlowego Krokus. „Ponieważ po obejrzeniu wystawy Klienci zostają u nas jeszcze przez jakiś czas, aby zrobić niezbędne zakupy postanowiliśmy zaproponować im atrakcyjne promocje. Do akcji włączyły się zarówno sklepy jak i punkty usługowe CH Krokus. Mam nadzieję, że dzięki temu każdy Klient znajdzie wśród naszych promocji coś dla siebie.”

Leave a Reply