Diament wśród tkanin

Tkanina ADAMANTIO, jest niezwykle trwała, miła w dotyku i bardzo łatwa do utrzymania w czystości dzięki Zero Spot System. Te estetyczne i praktyczne zalety spowodowały, że został uhonorowany „Diamentem Meblarstwa 2011” w kategorii tkanin tapicerskich.        

Firma ITALVELLUTI wyprodukowała innowacyjny materiał, łączący najlepsze cechy tkanin z włókien syntetycznych i naturalnych – trwałość oraz delikatność. ADAMANTIO to mikrofibra wykonana w 100% w włókna poliestrowego. Dzięki kompetencjom technologów ITALVELLUTI po raz pierwszy udało się przetworzyć ten rodzaj tkaniny tak, aby przypominał w dotyku wełnę, a nie zamsz. Jest niezwykle mocna i solidna, charakteryzuje się doskonałą odpornością na urazy mechaniczne. Kanapom pokrytym ADAMANTIO niestraszne są skoki dzieci czy harce domowych zwierzaków. Co więcej, dzięki nowatorskiej technologii ochrony Zero Spot System ADAMANTIO odporne również na wszelkie zaplamienia i łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu, ani brudne łapy zwierząt, ani rozlane wino czy kawa nie pozostawią po sobie śladu.

ADAMANTIO diament wśród tkanin

ADAMANTIO - diament wśród tkanin

Cecha która łączy ADAMANTIO z tkaninami naturalnymi to niezwykła elastyczność, pozwalająca idealnie dopasować tę tkaninę do wszelkich, nawet skomplikowanych form mebli.. Mimo tego, że jest miła w dotyku i do złudzenia przypomina naturalną wełnę, ADAMANTIO nie ulega pilingowi (nie tworzą się na jej powierzchni nieestetyczne kulki), a miła faktura pozostaje niezmienna bez względu na to, jak intensywnie będziemy korzystać z sofy czy fotela.

Meble tapicerowane ADAMANTIO mogą doskonale komponować się z różnymi wnętrzami, zarówno tymi utrzymanymi w nowoczesnym stylu, jak i bardziej dekoracyjnymi czy stylizowanymi. Do wyboru mamy aż 30 kolorów: zarówno neutralnych, stonowanych, ale także żywych i nasyconych.

Szczegółowe informacje dotyczące technologii produkcji i parametrów technicznych ADAMANTIO można znaleźć na stronie internetowej: www.italvelluti.pl . Tam można także obejrzeć wirtualny próbnik ze zdjęciami wszystkich kolorów tkaniny.

Leave a Reply