Jak urządzić mały pokój dla dziecka?

Wiele rodziców zmaga się z problemami przy urządzaniu niewielkiej przestrzeni dla dziecka. Najmłodszy członek rodziny, z reguły dostaje najmniejszy pokój, zupełnie nieadekwatnie do ilości bagażu! Masa zabawek, gier i innych skarbów musi znaleźć swoje miejsce. Do tego w przyszłości dochodzi niezbędny kąt do nauki i rozwijania swoich zainteresowań. Nie mówiąc już o łóżku, które z reguły zajmuję połowę przestrzeni. Warto wybrać meble, dzięki którym urządzicie pokój dorastającego dziecka, z rosnącymi w miarę wieku potrzebami. Jak to zrobić i od czego zacząć? Z odpowiedzią na te pytania przychodzi marka Pinio.

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Wbrew temu co doradzają agencje nieruchomości, posiadanie dziecka wcale nie wiąże się z zakupem większego mieszkania. Jest wiele sposobów na to, aby urządzić pokój malucha nie mając do dyspozycji ogromnej przestrzeni. Oczywiście wiąże się to ze skrupulatnymi przygotowaniami i bardzo przemyślanymi rozwiązaniami, ale nie jest to takie trudne jak mogłoby się wydawać.

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Komoda i przewijak

Komoda i przewijak zajmują bardzo dużo miejsca – co gdybyśmy połączyli te dwa meble w jeden? W ofercie marki Pinio, znajdziemy demontowalne przewijaki, które możemy ustawić na komodzie. Kiedy maluch podrośnie bez problemu będziemy mogli usunąć przewijak i cieszyć się piękną komodą.

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Półka na ścianę

Wybierz miejsce, gdzie najczęściej przewijasz dziecko i właśnie tam umieść półkę, która będzie przechowywała pieluchy, nie zajmując miejsca. Tak naprawdę, może się tam znajdować wszystko, co powinieneś mieć pod ręką – chusteczki, kremy, syropy, czy pluszowe misiaki.

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Meble do pokoju dziecka marki Pinio

Łóżeczko

Pinio oferuje wam dwa rodzaje łóżeczka: 120×60 oraz 140×80. Łóżeczko nie musi być ogromne i fantazyjne. Pinio posiada produkty, które są proste, lekkie i zajmują stosunkowo mało miejsca. Dzięki ich uniwersalności, nie będziecie musieli się martwić kiedy maluch podrośnie. W łatwy sposób zmienicie łóżeczko w pierwszy tapczanik. Dodatkowo macie możliwość dokupienia szuflady, która pomieści kołderkę i całą masę innych akcesoriów.

Od samego początku warto przemyśleć urządzanie pokoju swojego przyszłego potomka. Dzięki dobraniu odpowiednich mebli, będą one mogły „rosnąć” razem z dzieckiem i dostosowywać się do zmieniających potrzeb, trendów czy oczekiwań. Dodatkowym atutem mebli neutralnych jest ich łatwość dostosowywania się do zmieniającej aranżacji. Warto to także wziąć pod uwagę. Nie tylko nam może się znudzić dany wystrój. Dzięki meblom Pinio, w prosty sposób można będzie nadać wnętrzom zupełnie nowy klimat.

Leave a Reply