Meble dla dzieci i młodzieży z Certyfikatem Rodzicielskiego HIT-u

Meble dla dzieci muszą spełniać szereg wymagań. Powinny być praktyczne, solidne, bezpieczne oraz trafiać w wymagające gusta najmłodszych pociech i nastolatków. To prawdziwe wyzwanie dla producentów mebli, ale niektórzy doskonale sobie z nim radzą. Marka Meble Wójcik była wielokrotnie nagradzana w różnych konkursach. Ostatnio kolekcje młodzieżowe marki (Alien, Amazon, Angel, Cayman i Hobby) otrzymały od ogólnopolskiego portalu sosrodzice.pl Certyfikat Rodzicielskiego HIT-u.

meble dzieciece i mlodziezowe CAYMAN2 1

Kolekcja mebli Cayman marki Meble Wójcik

Wszystkie linie mebli dziecięcych i młodzieżowych marki Meble Wójcik otrzymały Certyfikat Rodzicielskiego HIT-u – wyróżnienie przyznawane markom przyjaznym dzieciom przez portal sosrodzice.pl. Portal istnieje już od 5 lat. Certyfikat otrzymały m.in. firmy: Szumiący Miś, Vitmat, Maltex Baby, Pharmaceris, Tula, Hortex, Canpol, Crayola, Mustela, Benbat, Bioderma, Ekowital, Baby Cap, Aniball, Świeżuch, First Bike, Tuli, BabySmart, Easylift, UnigelKids, Smart Eco Wash, Silikonove Colorove, MrB, Sylveco czy Vitammy Aura.

meble dzieciece i mlodziezowe ALIEN1 2

Kolekcja mebli Alien marki Meble Wójcik

Certyfikat to dla nas ważne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze starania są doceniane i trafiają w potrzeby dzieci oraz ich rodziców – mówi Ewelina Wójcik, Dyrektor Marketingu marki Meble Wójcik. Portal sosrodzice.pl przyznał marce Certyfikat za szereg korzyści, jakie oferuje zarówno najmłodszym użytkownikom, jak i nastolatkom. – Doceniono między innymi trwałość i bezpieczeństwo, jakie gwarantują meble z naszych kolekcji. Są one wykonywane z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę. Dzięki temu rodzice nie muszą obawiać się o swoje pociechy nawet wtedy, kiedy ich dzieci mają najbardziej zwariowane pomysły na zabawy – tłumaczy Ewelina Wójcik.

meble dzieciece i mlodziezowe ALIEN2 3

Kolekcja mebli Alien marki Meble Wójcik

Poza wytrzymałością mebli portal docenił również funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się od lat. Na przykład łóżka w kolekcjach dziecięcych stanowią doskonałą alternatywę dla piętrowego łóżka. To dzięki praktycznej, w pełni wysuwanej szufladzie na kółkach, która w razie potrzeby z łatwością zmienia się w dodatkowe miejsce do spania. Systemy charakteryzują się również tym, że zapewniają szerokie możliwości aranżacji młodzieżowej przestrzeni. Dzięki takim rozwiązaniom jak narożne szafy, które z powodzeniem pełnią funkcję małej garderoby czy praktyczne nadstawki nad biurko, każdy centymetr nawet najmniejszego pomieszczenia będzie maksymalnie wykorzystany.

meble dzieciece i mlodziezowe ANGEL02 4

Kolekcja mebli Angel marki Meble Wójcik

Do tego liczą się także niebanalny design i możliwości dopasowania mebli do własnych potrzeb np. dzięki dowolności w wyborze aplikacji, co pozwala na szybkie zmiany niewielkim kosztem. Takie rozwiązanie zostało zastosowane np. w kolekcji Hobby, gdzie występują wymienne fronty w pięciu wariantach kolorystycznych: turkusie, wanilii, brązie, fiolecie lub dębie dzikim. Z kolei charakterystyczną cechą kolekcji Alien są trzy kolorowe listwy pomiędzy frontami oraz zestaw kolorowych naklejek, dzięki którym każdy nastolatek będzie miał nieskończenie wiele możliwości dekorowania swojego pokoju.

meble dzieciece i mlodziezowe ANGEL035

Kolekcja mebli Angel marki Meble Wójcik

Ważnym argumentem, który zadecydował o przyznaniu Certyfikatu, była też stabilna pozycja marki na rynku. W tym roku Meble Wójcik obchodziły swoje 30-lecie.

meble dzieciece i mlodziezowe CAYMAN16

Kolekcja mebli Cayman marki Meble Wójcik

meble dzieciece i mlodziezowe AMAZON HR8

Kolekcja mebli Amazon marki Meble Wójcik

meble dzieciece i mlodziezowe AMAZON7

Kolekcja mebli Amazon marki Meble Wójcik

meble dzieciece i mlodziezowe HOBBY9

Kolekcja mebli Hobby marki Meble Wójcik

meble dzieciece i mlodziezowe HOBBY 10

Kolekcja mebli Hobby marki Meble Wójcik

meble dzieciece i mlodziezowe Angel11

Kolekcja mebli Angel marki Meble Wójcik

Leave a Reply