Skrzydło drzwiowe z magnetyczną tablicą

Skrzydło drzwiowe z magnetyczną tablicą łączy w sobie elementy edukacji, zabawy i praktyczności. Dla rodziców oznacza to koniec niechcianych rysunków na drzwiach i ścianach, a dla dzieci pełnię szczęścia. 

Wyjątkowo interesującym a zarazem pionierskim rozwiązaniem jest kolekcja HAPPY firmy Pol-Skone – drzwi do szczęśliwego dzieciństwa najmłodszych pociech. Dają one całkiem nowe spojrzenie na aspekt funkcjonalności gdyż jedna strona skrzydła pełni funkcję „magnetycznej tablicy szkolnej”. Model ten dostępny jest również w opcji obustronnie malowanej lub w wersji przeszklonej, co daje wiele aranżacyjnych możliwości.

Konstrukcję skrzydła tworzyramiak z klejonki sosnowej, obłożony malowanymi płytami HDF. Wypełnienie stanowi płycina obustronnie malowana. Dostępne w wymiarach „60”, „70”, „80”, „90”. Mogą być stosowane jako drzwi jedno lub dwuskrzydłowe nawet w systemie przesuwnym. Dostępne we wszystkich kolorach tęczy czyli bogata paleta barw RAL i NCS.

Skrzydło drzwiowe Happy z magnetyczną tablicą łączy w sobie elementy edukacji, zabawy i praktyczności. Dla rodziców oznacza to koniec niechcianych rysunków na drzwiach i ścianach, a dla dzieci pełnię szczęścia. Drzwi z tej kolekcji będę również doskonałym elementem kuchni, przypominającym o zakupach. Z powodzeniem mogą również znaleźć zastosowanie w lokalach użytkowych, informując Klientów o aktualnych promocjach.

drzwi do pokoju dziecka

Skrzydło drzwiowe z magnetyczną tablicą, fot. Pol-Skone

Leave a Reply