Dziecko w podwodnym świecie

Rafy koralowe, barwne rybki, niezwykła roślinność to ciekawy motyw na urządzenie pokoju malucha. Jeśli dziecko troskliwie opiekuje się swoim akwarium, taka aranżacja wnętrza szczególnie przypadnie mu do gustu!

Pokój maluszka rządzi się swoimi prawami. Jeśli stanie się pełen barw, wówczas dziecko chętnie będzie spędzało w nim czas na przykład na odrabianiu lekcji czy zgłębianiu wiedzy na temat swojego hobby. Dlatego pamiętajmy, żeby podczas urządzania tego szczególnego pomieszczenia nie kierować się utartymi schematami.

kolorowanki scienne 1

fot. Minka Kids

Bezgraniczna wyobraźnia

Niebieski jest idealnym kolorem do pokoju malucha. Przede wszystkim działa uspokajająco i pobudza do twórczego myślenia. Jeśli barwą przewodnią w pokoju dziecka stanie się błękit, wówczas mamy pewność, że kolor ten będzie odpowiedni.

Kolor ścian może stać się idealnym motywem do pokoju malucha. Dziecko podpowie nam, w jaki sposób udoskonalić wnętrze. Kierując się jego bezgraniczną wyobraźnią, szybko zdecydujemy się na piękne, kolorowe akcenty. Ekologiczna tapeta powieszona koło łóżka sprawi, że pomieszczenie stanie się ciekawe i kolorowe. A może nawet wprowadzimy do niego troszkę magii za pomocą ślicznej, złotej rybki?

kolorowanki scienne 2

fot. Minka Kids

Wesołe, różnobarwne ośmiornice pozwolą na złamanie błękitu, dominującego w pomieszczeniu. Podobnie będzie w przypadku intensywnie zielonych roślin, delikatnie falujących pod powierzchnią wody.

kolorowanki scienne 4

fot. Minka Kids

Koloruj swój świat

Ekologiczne kolorowanki ścienne to doskonała zabawa dla najmłodszych. Dzięki nim maluch rozwinie swoje talenty plastyczne. Dodatkowo, realnie wpłynie na wystrój swojego pokoju. Do wspólnej zabawy będzie mógł zaprosić swoich rodziców, by wspólnie spędzić więcej czasu. Mama i tato pomogą mu stworzyć swój własny, podwodny świat.

Kolorowanka ścienna może być również ciekawym pomysłem na zaproszenie koleżanek i kolegów. Taka rozrywka na pewno spodoba się maluszkom. Przy okazji nauczą się współpracować ze sobą, wymienią się pomysłami i zrealizują je. Kolorowe farbki, różnobarwne kredki i pisaki to jedyne rzeczy, jakie będą potrzebne do zapewnienia dzieciom wspaniałej rozrywki.

Zrealizuj pomysł swojego dziecka

Stworzenie podwodnego świata w pokoju dziecka nie jest trudnym i czasochłonnych zadaniem. Aby odmienić dziecięcy pokój wcale nie są potrzebne olbrzymie nakłady finansowe i kilkudniowe remonty. Marka Minka Kids zadbała o to, by montaż wybranych ekologicznych tapet i kolorowanek ściennych przebiegał szybko i sprawnie. Tak naprawdę wystarczy do tego odrobina dobrych chęci, pomysł oraz woda i ściereczka. Producent oferuje bezpieczne rozwiązania, które zostały wykonane na bazie wody. Tusz nie zawiera trującego solwentu, sztucznych barwników, metali ciężkich ani niebezpiecznych związków chemicznych. Papier natomiast pochodzi z recyklingu oraz plantacji, które odpowiedzialnie gospodarują zasobami leśnymi FSC.

kolorowanki scienne 5

fot. Minka Kids

Tapety i kolorowanki są w 100% ekologiczne i biodegradowalne, nie blokują oddychalności ścian. Produkty Minka Kids są bezwonne, odporne na pleśń i grzyby, a ich stosowanie jest bezpieczne dla naszych dzieci – wyjaśnia Dominik Kucharczyk, ekspert marki Minka Kids (http://www.minkakids.pl/).

W jaki sposób zamontować tapetę? To bardzo proste. Należy wybrany fragment ściany spryskać wodą, tak samo należy zrobić z wybraną dekoracją ścienną. Następnie wystarczy przyłożyć tapetę lub kolorowankę do ściany i wygładzić gąbką. Montaż trwa dosłownie kilka minut. O wiele krócej niż radość dziecka, które zobaczy swój nowy, odmieniony pokój.

kolorowanki scienne 3

fot. Minka Kids

INFORMACJE O EKOLOGICZNYCH TAPETACH MINKA KIDS:
Materiał : 100 %  ekologiczna tapeta papierowa pokryta w pełni bezpiecznym dla zdrowia drukiem lateksowym (oddychająca, odporna na pleśń i grzyby)

Wymiary ekologicznych tapet:  dowolne
Cena: od 99 PLN za m2

INFORMACJE O EKOLOGICZNYCH KOLOROWANKACH ŚCIENNYCH MINKA KIDS:
Cena kolorowanki: 69 PLN

GDZIE KUPIĆ ?
Zamówienia internetowe : http://www.minkakids.pl/

Leave a Reply