Krawat dla małego eleganta

Idealny nie tylko do biura, nie tylko dla prawników i nie tylko dla studentów. Bez ograniczeń wiekowych, a nawet płci. Dla chłopców – klasyczny, dla dziewczyn – nieco z przymrużeniem oka. Za sprawą marki odzieży w stylu young casual, pierwszego września br., na salony szkolne wkroczy krawat!

– Najlepszy sposób na rozpoczęcie roku szkolnego, a jednocześnie podkreślenie wakacyjnej opalenizny, to klasyczna biała bluzka i czarne spodnie oraz… krawat. I to jest nasza propozycja nie tylko dla chłopców, ale i dla dziewczyn! – mówi Dominika Rytwińska, Brand Manager w firmie Wójcik Fashion Group, do której należy Hot Oil.

Hot Oil szko%C5%82a1

Ubrania dla dzieci Hot Oil

Hot Oil na rozpoczęcie roku szkolnego poleca odważnym dziewczynom krawat czarny, nieco niedbale przewiązany, odrobinę krótszy niż tradycyjnie w męskim stroju. Kto nie przekona się do tego elementu stroju, może też sięgnąć po białą elegancką tunikę i czarny, szeroki pas, przykrywający czarną rozkloszowaną spódnicę do kolan.

Rozpoczęcie roku szkolnego z Hot Oil w męskim wydaniu to klasyka, ale z charakterem, bez nudy. Biała koszula, czarne spodnie i fioletowy kardigan oraz fioletowo-grafitowy krawat. Dla zwolenników bardziej stonowanych barw, Hot Oil poleca białą koszulę – tegoroczne „must have” – i klasyczną, czarną marynarkę niedbale narzuconą na ramiona. Taki zestaw, uzupełniony szarymi spodniami sprawdzi się później również na niejednej akademii szkolnej.

Hot Oil szko%C5%82a3

Ubranie Hot Oil

– Krawat to obecnie nieodłączny element każdego oficjalnego stroju. Dobrze dobrany do strojów Hot Oil sprawi, że będziemy wyglądać doroślej, ale nadal z młodzieżowym luzem. Pierwszy dzień w szkole jest dniem pełnym radości, okazją do spotkania kolegów, pochwalenia się opalenizną i wakacyjnymi przygodami, dlatego też krawat pełni tu funkcję nieco „zawadiackiego” akcentu – dodaje Dominika Rytwińska.

W kolekcji Jesień/Zima 2011 Hot Oil, znaleźć można zarówno propozycje na oficjalne okazje, jak również stroje codziennie oraz ubrania do uprawiania zimowych sportów. Świeże spojrzenie na młodzieżową modę, reprezentowane przez Hot Oil, charakteryzuje zawsze wysoka jakość i niepodważalny komfort noszenia spod znaku Wójcik Fashion Group, do której należy od 2009 roku.

Hot Oil szko%C5%82a2

Ubrania Hot Oil

Marka odzieży Hot Oil, reprezentuje styl young casual. Łączy modę z młodzieżowym luzem i kieruje kolekcje do dynamicznych, wymagających, ceniących wygodę, otwartych na szybkie zmiany i odrobinę szaleństwa w stylu młodych ludzi w wieku 7-14 lat.

Leave a Reply