Urządzamy pokój dla rodzeństwa

Urządzanie pokoju dla dwójki dzieci to trudne zadanie. Tym bardziej, gdy różnica wieku między dziećmi jest znacząca. PLUS, nowa kolekcja marki Timoore udowadnia, że przy odrobinie wyobraźni, można sobie z tym doskonale poradzić.

Jak praktycznie urządzić pokój, w którym zamieszka rodzeństwo? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Projektanci z marki Timoore proponują wyodrębnienie oddzielnej części dla każdego z dzieci. Jak stworzyć taką przestrzeń? Odradzamy stawianie ścianek. To sztuczne rozwiązanie, które zabierze przestrzeń i światło. Zamiast tego rozdzielmy strefy subtelnie, za pomocą kolorów i wykorzystajmy możliwości, jakie daje ukochany mebel każdego dziecka – łóżko piętrowe!

pokoj dziecka1

Kolekcja PLUS marki Timoore

Nagrodzona certyfikatem Znak Jakości, kolekcja PLUS od Timoore daje wyjątkowe możliwości indywidualizacji. Producent stawia na wyobraźnię i zaprasza rodziców do wyboru spośród sześciu kolorów pleców i boków piętrowego łóżka. Można postawić na jeden, ulubiony kolor lub dla większego efektu miksować je kontrastowo i uzupełniać akcesoriami z gamy wielu funkcjonalnych dodatków marki. W ofercie znajdują się m.in. półki, wieszaki, markery do rysowania po tylnych ścianach czy ekspandery, pozwalające w prosty sposób umieszczać na plecach łóżka notatki, terminy randek, zdjęcia, czy rysunki.

Decydując się na piętrowe łóżko upewnij się, czy wybierasz mebel wysokiej jakości. LOFT wykonane jest z drewna dębowego i MDFu. Bezpieczne, wysokie boki z barierkami, konstrukcja umożliwiająca mocowanie do ściany, dolne szuflady na pościel- takie łóżko piętrowe to idealne rozwiązanie do pokojów młodzieżowych, które dzieli się z młodszym rodzeństwem!  Łóżka piętrowe niewątpliwie frajda dla samych dzieci, które uwielbiają zabawy na drabince, zapraszanie przyjaciół na nocowanie oraz spanie na ich górnej części.

lozko pietroweKolejnym wielofunkcyjnym meblem z kolekcji PLUS jest sofa LOFT, dostępna aż w 40 kolorach obicia. Świetnie nadaje się zarówno do dziennego relaksu, jak również w pełni komfortowego wypoczynku nocą. Materac wielkości 180×80 cm zapewni odpowiednio dużo miejsca do wygodnego i bezpiecznego snu. Prosta, niezobowiązująca forma mebla doskonale harmonizuje z dziecięcą, młodzieżową i dorosłą przestrzenią a boczne schowki porządkują kolekcję magazynów, książek, czy gier.

sofaPrzy tworzeniu oryginalnego regału WOODshelf projektantów zainspirowała natura. Drzewko zasadzone w domu za pomocą specjalnego mocowania do ściany raczej dużo nie urośnie, ale z pewnością wprawi wszystkich domowników w przyjemny nastrój a książki i zabawki zyskają bardzo oryginalną, dekoracyjną oprawę. Regał – drzewko dostępny jest w opcji limonki, błękitu, pomarańczy i różu.

drzewko regalJak oddzielić strefy rodzeństwa wizualnie? Wybierz kolor i podziel przestrzeń kwadratowymi półkami COLOR BOX a zdjęcia każdego z dzieci włóż w potrójne ramki TriFrame, oferowane w pięciu kolorach. Dzięki oryginalnej formie i odpowiednio rozmieszczonym zawieszkom mogą być wieszane praktycznie w dowolny sposób. Subtelny efekt wyodrębnienia oddzielnej przestrzeni uzyskasz dekorując dwie ściany ciągiem ramek w dwóch różnych kolorach.

polkiDziecięce plecaki, słuchawki, ubrania, czy biżuterię zawieś na wieszakach SKY, przypominających w formie chmurkę. Sześć kolorów haczyków do wyboru sprawi, że podczas porannego szykowania się do szkoły nikomu nie pomylą się rzeczy osobiste.
Kolekcja PLUS daje nieograniczoną liczbę możliwości realizacji pokoju marzeń dla dziecka. Pasuje zarówno do pokoju mniejszego dziecka, jak i nastolatka, jedynaka i rodzeństwa. Poszczególne bryły kolekcji PLUS spełniają swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielne elementy w dziecięcej przestrzeni.

wieszakPosiadanie dwójki czy trójki dzieci niesie za sobą spore nakłady finansowe. Stawiajmy na  solidne meble z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. To inwestycja na lata,  powinna dawać radość zarówno dziecku, jak i rodzicom. Wybór kolorów mebli i dodatków skonsultujmy z dziećmi, to one przede wszystkim mają czuć się dobrze w swoim pokoju.

Leave a Reply