Pomysłowa aranżacja pokoju młodzieżowego

Modny pokój młodzieżowy powinien wyróżniać się zarówno ciekawą kolorystyką, jak i funkcjonalnością. Podczas jego aranżacji należy pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym stworzenie idealnych warunków do zabawy i nauki będzie bardzo proste. Warto również poznać najnowszą kolekcję mebli Strzałka marki Black Red White, która pomoże w urządzeniu idealnego pokoju dla ucznia.

Pokój młodzieżowy to miejsce, w którym dzieci spędzają większość swojego czasu, dlatego wybór odpowiedniej kolekcji jest niezwykle istotny. Ładne, praktyczne i bezpieczne meble pozwolą na aranżację wymarzonego wnętrza, w którym dzieci będą chętnie się uczyć, bawić lub odpoczywać.

Strzałka to najnowsza kolekcja mebli od Black Red White dedykowana pokojom młodzieżowym i dziecięcym. Jej uniwersalny design i kolorystyka idealnie sprawdzą się zarówno w pokoju dziewczynek, jak i chłopców. Meble utrzymane w stonowanych kolorach – ‘beż szampański’ oraz ciepły ‘dąb jasny Belluno’ stanowią znakomite tło dla akcentów w kolorze intensywnej zieleni. Decydując się na zakup mebli do pokoju dziecka, warto wziąć pod uwagę ulubione kolory młodego lokatora. Należy jednak pamiętać, że to również miejsce do nauki. Jasna, stonowana kolorystyka Strzałki wprowadzi harmonię i spokój, natomiast zieleń pomoże w koncentracji.

meble do pokoju dziecka

Kolekcja mebli Strzałka od Black Red White

To, co zasługuje na uwagę w najnowszej kolekcji Black Red White, to nawiązujące formą do kształtu strzałki oryginalne uchwyty oraz inne elementy dekoracyjne mebli. Nietuzinkowe uchwyty są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu.

meble dzieciece

Kolekcja mebli Strzałka od Black Red White

Atutem kolekcji Strzałka jest także duża przestrzeń przechowywania. Książki, zabawki i ubrania znajdą swoje miejsce w pakownych komodach, regałach i szafach, w tym wyjątkowo dużej szafie narożnej. Pojemne półki i szuflady pomieszczą wszystkie potrzebne dziecku akcesoria. Bardzo ważnym elementem jest solidnie wykonane biurko, którego blat pokryty został materiałem o podwyższonej odporności na ścieranie. Dzięki trwałym materiałom meble będzie można użytkować przez dłuższy czas. W kolekcji Strzałka znajdziemy również łóżko z praktyczną szufladą do przechowywania pościeli lub innych drobiazgów.

uchwyty

Kolekcja mebli Strzałka od Black Red White

Oryginalna, zabawna forma uchwytów oraz wyjątkowa kolorystyka sprawiają, że meble Strzałka idealnie wpisują się w młodzieżową aranżację, pobudzając wyobraźnię i kreatywność dziecka oraz stwarzając odpowiednie warunki do nauki.

Leave a Reply