Innowacyjne regały do pokoju dziecięcych

We FLEXA wierzymy, że meble dla dzieci powinny towarzyszyć im przez całe ich życie. Nasza najnowsza kolekcja regałów FLEXA Shelfie została przygotowana z myślą o rosnącym dziecku i zaprojektowana tak, aby spełniać potrzeby dziecka w kolejnych latach jego rozwoju. FLEXA Shelfie została stworzona we współpracy z duńskim projektantem mebli Mortenem Georgsenem.

regal do pokoju dzieciecego fot

Kolekcja regałów FLEXA Shelfie

Regały, które rosną z dzieckiem

Poprzez burzliwe dyskusje z projektantem, niekończące się rozmowy z rodzicami i dziećmi, opiekunkami  i specjalistami rozwoju dziecięcego próbowaliśmy zdefiniować jak musimy zaprojektować nasz system do przechowywania, aby uzyskać funkcjonalny i uporządkowany pokój dziecięcy, odpowiedni zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. Małe dziecko nie sięgnie tak wysoko jak nastolatek, otwory w szufladach chronią jego rączki, natomiast nastolatek potrzebuje stabilnych regałów na TV, sprzęt audio i miejsce dla swoich ważnych drobiazgów. Meble FLEXA są regulowane do wzrostu i łatwe do zindywidualizowania wg własnych wymagań.

regal do pokoju dzieciecego fot2

Kolekcja regałów FLEXA Shelfie

Ukryj  i eksponuj!

Wiemy, że dzieci lubią eksponować to, co dla nich ważne: książki, filmy, rysunki czy kolekcje. Nowoczesny system regałów FLEXA Shelfie umożliwia doskonałą prezentację ukochanych przedmiotów każdego dziecka. Jednocześnie szeroka oferta szuflad, szafek zamykanych i pudełek pozwala utrzymać porządek i zachować równowagę pomiędzy tym co wyeksponowane a tym co ukryte.

regal do pokoju dzieciecego fot3

Kolekcja regałów FLEXA Shelfie

Zaprojektowany z myslą o rosnącym dziecku, Flexa Shelfie to dobry design. Jest to wszechstronny system regałów wykonany z dobrego drewna sosnowego w czterech różnych wybarwieniach i wysokiej jakości MDF. Mocne drewniane nogi o zaokrąglonych krawędziach i  ażurowych półkach wnoszą nowoczesność skandynawskiego designu do pokoju dziecka. System można dostosować do swoich wymagań i przebudowywać w trakcie użytkowania, tak aby podążać za dzieckiem w jego rozwoju.

Gdy twoje dziecko wyprowadza się i rozpoczyna życie samodzielnie, FLEXA Shelfie świetnie będzie się prezentować w nowoczesnym salonie. To właśnie rozumiemy przez ponadczasowy design.

regal do pokoju dzieciecego fot4

Kolekcja regałów FLEXA Shelfie

Projektant Morten Georgsen

Mój pomysł na FLEXA Shelfie to maksymalizacja funkcjonalności w pokoju dziecka. Łatwo pochować zabawki do skrzyń i łatwo je tam znaleźć. Zachęca to dzieci do zabawy ale również do utrzymania porządku w swoim otoczeniu mówi Motren Georgsen.

Leave a Reply