Meble młodzieżowe: klepka, blacha i jeans

Już dziś premiera najnowszej kolekcji Drago – jednego z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów dziecięco – młodzieżowych od Black Red White. Dzięki kolekcji, która składa się z biurka, komody, regału, szafy oraz wiszącej półki można stworzyć profesjonalny i zarazem niekonwencjonalny pokój do nauki dla nastolatka. Styl frontów systemu Drago można wybrać spośród trzech wariantów – modnego jeansu, industrialnej blachy lub oryginalnej klepki. Kolekcja będzie dostępna w wybranych salonach całej sieci.

meble mlodziezowe

Kolekcja Drago od Black Red White

Drago to kolekcja, która idealnie sprawdzi się w pokoju przebojowego nastolatka. Oryginalna stylistyka mebli to zasługa nieszablonowego rozwiązania, jakim jest odejście od klasycznych stonowanych kolorów i zastąpienie ich wyrazistymi motywami, które podkreślą niecodzienny charakter każdego wnętrza.

W skład kolekcji Drago wchodzi 5 elementów. Sercem pokoju młodzieżowego jest wygodne biurko, którego blat, dzięki warstwie lakieru jest odporniejszy na uszkodzenia. Dwudrzwiowa szafa pomoże zapanować nad częściami garderoby każdego nastolatka, dzięki czemu wszystkie koszule, sukienki i bluzki znajdą swoje miejsce. W wygodnym przechowywaniu odzieży, ale także innych drobiazgów pomoże wysoki regał oraz komoda z czterema szufladami.

biurko mlodziezowe

Biurko z kolekcji Drago od Black Red White

Do uzupełnienia aranżacji pokoju nastolatka można wykorzystać wiszącą półkę o oryginalnej, nowoczesnej konstrukcji. Styl frontów systemu Drago można wybrać spośród trzech wariantów – modnego jeansu, industrialnej blachy lub oryginalnej klepki. Z kolei korpusy mebli dostępne są w dwóch opcjach do wyboru – w kolorze blachy lub połączeniu blachy z klepką.

System Drago dobrze sprawdzi się w małych pomieszczeniach, których niewielki metraż mocno ogranicza możliwości aranżacyjne. Dzięki uniwersalnym modułom, które można ze sobą z łatwością zestawiać, zyskujemy możliwość stworzenia własnego układu mebli i wykorzystania przestrzeni na swój sposób. Dzięki poszczególnym elementom systemu w prosty sposób stworzymy kompaktową meblościankę, a także funkcjonalny przestrzenny układ.

W skład linii Drago wchodzą:

  • Biurko Drago BIU1D1S – cena 449 zł
  • Szafa Drago SZF2D – cena 599 zł
  • Regał Drago REG1D3S – cena 599 zł
  • Komoda Drago KOM4S/90 – cena 499 zł
  • Półka Drago SFW/120 – cena 49 zł

Leave a Reply