Pierwsze kroki maluszka w skarpetkach z grzechotką

Marka SOXO wprowadziła do swojej oferty nowe, oryginalne wzory skarpetek niemowlęcych z grzechotką, które gwarantują stabilność oraz idealne dopasowanie do stóp każdego maluszka.

Każda mama z niecierpliwością wyczekuje narodzin swojego dziecka. Warto zastanowić się, jakie produkty będą niezbędne tuż po narodzinach małej pociechy. Propozycją marki SOXO są oryginalne skarpetki z grzechotką, które nie tylko ocieplą nóżki maluszka, ale również będą miłą i zajmującą zabawką.

Umieszczone na skarpetkach grzechotki wydają miły dźwięk przy każdym ruchu nóżek dziecka, a kolorowe zwierzątka umiejscowione na przodzie skarpetek rozweselą każdego maluszka!

skarpetki z grzechotka

(Skarpetki z grzechotką marki SOXO)

Skarpetki z grzechotką marki SOXO cechuje nie tylko komfort, ale i funkcjonalność. Połączenie skarpetki z grzechotką stanowi niezwykłą zabawkę rozwojową,  pobudzającą zmysły dziecka do prawidłowego funkcjonowania. Niezwykle wygodne i miękkie w dotyku, dzięki barwnym, jaskrawym koloromkształtują wyobraźnię, koordynację wzrokowo-dotykową oraz wrażliwość niemowlęcia na dźwięki. Dźwięk grzechotki stanowi również sygnał dla mamy, gdy tylko dziecko się przebudzi i porusza stópkami. Skarpetki z grzechotką posiadają także system antypoślizgowy, który zapewnia bezpieczne, pierwsze kroki maluszka.

 Markę SOXO wyróżnia nie tylko najwyższa jakość oferowanych produktów, ale również innowacyjność połączona z profesjonalną wiedzą i zaangażowaniem naszych pracowników. Nasi doświadczeni projektanci dbając o każdy detal, kreują najnowsze trendy, starając się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie naszych Klientów na nowe i niepowtarzalne wzory marki SOXO. Stale poszerzając naszą ofertę, staramy się przyciągnąć miłośników wygody oraz dobrego stylu.

 Naszym największym sukcesem jest zaufanie naszych Klientów, którym jesteśmy obdarowywani od ponad 10 lat. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, iż to właśnie produkty SOXO towarzyszą wielu rodzinom w ich codziennym życiu.

One Response

  1. K. 5 września 2011

Leave a Reply