Pomysłowa aranżacja pokoju ucznia

Początek roku szkolnego już za kilka dni, zadbaj zatem nie tylko o kompletną wyprawkę dla swojego dziecka, ale również o interesującą aranżację jego miejsca do nauki. Czasami proste rozwiązania cieszą najbardziej. Pomyśl, więc o kolorowej tapecie i kilku drobiazgach, dzięki którym uzyskasz praktyczne i oryginalne wnętrze. Nowy pokój z pewnością pobudzi wyobraźnię i rozwinie zainteresowania dziecka.

W pokoju małego geografa liczą się przede wszystkim detale. Puste ściany udekoruj więc panoramą Nowego Jorku, na biurku postaw stojak na wiadomości w kształcie globusa, a na efektownej półce poukładaj atlasy i mapy świata, na których mały globtroter będzie kreślił kolejne cele podróży. Taki efekt osiągniesz dzięki stylowym dodatkom dostępnym w sklepie internetowym Calvado.pl oraz fototapecie z Fototapeta4.u.pl.

pokoj ucznia 1Twoje dziecko już teraz interesuje się komputerami i techniką? Postaw zatem na funkcjonalność. W pokoju małego informatyka najważniejsza jest przestrzeń i dużo miejsca na notatki. Ożyw zatem minimalistyczne wnętrze fototapetą z pikselowymi, kolorowymi postaciami wprost ze świata gier komputerowych. Na biurko wybierz oryginalny stojak na karteczki, kształtem nawiązujący do wzoru na ścianie oraz zabawny notatnik wielokrotnego użytku, dzięki któremu twoje dziecko nigdy nie zapomni o odrobieniu pracy domowej.

pokoj ucznia 2Jeśli jednak twoja pociecha to urodzony artysta, stwórz mu miejsce, w której będzie mógł dać upust swojej kreatywności i wyobraźni. Dodaj koloru jasnej przestrzeni kilkoma praktycznymi a zarazem estetycznymi drobiazgami. Oryginalna ramka z papieru, po której można rysować, oraz pojemnik na przybory kreślarskie w kształcie zatyczki od długopisu idealnie pasują do kolorowego wnętrza małego twórcy, a zabawne mini magnesy w kształcie kotka, królika i ptaszka pozwolą zachować porządek w notatkach.

pokoj ucznia 3Więcej inspiracji na www.calvado.pl

Leave a Reply