Meble w stylu skandynawskim do pokoju dziecka

Na polski rynek wnętrzarski wchodzi nowa marka – TomMebel. W całości dedykowana jest naturalnym meblom z litego drewna oraz designerskim akcesoriom w stylu skandynawskim. W bogatym portfolio firmy znajdziemy m.in.: łóżka, szafy i regały, komody, meble do siedzenia, stoły i biurka, meble dla dzieci oraz meble ogrodowe.

Każdy mebel cechuje się prostym, klasycznym wzornictwem, nie pozbawionym jednak nowoczesnego charakteru. Nie sposób tu również pominąć ekologicznych materiałów, prostoty formy, skandynawskiego designu i dbałości o każdy szczegół wykonania.

meble do pokoju dziecka11

fot. TomMebel

Tradycja firmy TomMebel sięga 1990 roku, kiedy nieduży zakład stolarski w Rawiczu zaczął produkować klasyczne, drewniane meble. Początki nie należały do łatwych, bowiem w latach dziewięćdziesiątych w polskich domach królowały raczej lakierowane na wysoki połysk meblościanki i niezbyt wygodne wersalki. Od 1997 roku TomMebel zaczął więc ściśle współpracować z niemiecką firmą Car-Möbel, w związku z czym praktycznie cała produkcja była eksportowana na rynki zachodnie.

lozeczko do pokoju dziecka

fot. TomMebel

W ciągu ponad 20-letniej historii marki TomMebel, Polacy zaczęli doceniać zachodni design i skandynawski sposób aranżacji wnętrz. Z roku na rok coraz większym powodzeniem cieszą się naturalne, klasyczne meble, które dzięki swojej prostocie niejako „dopasowują się” do ogólnej aranżacji mieszkania. Liczy się nie tylko niebanalne wzornictwo, ale również materiały i sposób wykonania kupowanych przez nas przedmiotów. Stąd decyzja o debiucie firmy na polskim rynku meblarskim.

szafa

fot. TomMebel

Szczególne miejsce w portfolio TomMebel zajmują meble dla dzieci. To na te produkty firma postawiła w pierwszej kolejności. Część kolekcji dla najmłodszych zobaczyć można w warszawskim Studio Little Room, które pełni rolę multibrandowego showroomu. Na stronie www.littleroom.pl można ponadto składać zamówienia na poszczególne elementy zestawów dla maluchów.

komoda

fot. TomMebel

TomMebel jest idealną odpowiedzią dla osób szukających ekologicznych, ręcznie wykonanych mebli i akcesoriów, które będą służyły domownikom przez lata. To ekskluzywna alternatywna dla masowej, szeroko dostępnej produkcji. Z uwagi na ręczne wykonanie i indywidualne podejście do każdego zamówienia, meble TomMebel w zasadzie nie są dostępne „od ręki” – często trzeba na nie czekać nawet kilka tygodni.

biurko1

fot. TomMebel

Leave a Reply