Magiczny domek dla dzieci

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi magiczny czas obdarowywania się prezentami. Wybierając gwiazdkę dla swojej pociechy zwróćmy uwagę nie tylko na to, co sprawi najmłodszym radość, ale także rozwinie kreatywność i twórcze myślenie, rozbudzi wyobraźnię i pasję eksperymentowania, a równocześnie pomoże w lepszym zrozumieniu siebie i otaczającego świata oraz zapewni solidną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Zamiast kolejnego gadżetu technologicznego, który izoluje dziecko w wirtualnej rzeczywistości, wybierzmy coś, co da mu realny kontakt z naturą, posłuży na dłużej, szybko się nie znudzi, będzie prawdziwą niespodzianką i w środku zimy – zapowiedzią nadchodzącego lata. Doskonałą propozycją, która zaspokaja potrzeby rozwojowe małego dziecka, jest modułowy domek ogrodowy przeznaczony do samodzielnego składania renomowanej marki 4IQ.

Tomek, Gucio, Robinson, Maria, Malwinka i Ela to przykładowe modele o zróżnicowanych kształtach, wymiarach i wzorach przeznaczone do postawienia w ogrodzie lub na placu zabaw. Całkowicie ekologiczne — wykonane z drewna i zaimpregnowane bezpiecznymi bezchromowymi środkami są także niezwykle estetyczne. Solidna konstrukcja, staranne wykonanie, unikalny projekt oparty o ergonomię oraz znajomość potrzeb przyszłego małego mieszkańca wyróżnia ten produkt pozytywnie wśród wielu innych na rynku.

domek dla dzieci Jerzyk

domek dla dzieci Jerzyk

domek dla dzieci Maria

domek dla dzieci Maria

domek dla dzieci Tomek

domek dla dzieci Tomek

domek dla dzieci Tomek 2

domek dla dzieci Tomek

domek dla dzieci Ela

domek dla dzieci Ela

Urocze domki są idealne do zabaw samodzielnych i wspólnych. Mnóstwo zakamarków, schodki, drabinki, poręcze, ślizgi czy zjeżdżalnie czynią z nich bezpieczną przestrzeń dla rozwoju dziecięcej motoryki, a atrakcyjne dodatki, takie jak flagi, lornetki, teleskopy, skrzynki na listy wspaniale działają na wyobraźnię i pomagają w układaniu niesamowitych fabuł. Wśród wielu innych, domki modułowe mają jeszcze tę zaletę, że angażują w radosną twórczą aktywność całą rodzinę, ponieważ dostarczone są do zamawiającego w postaci poręcznej paczki złożonej z gotowych elementów przeznaczonych do samodzielnego montażu i pomalowania. Rodzic, który pozwala dziecku asystować i uczestniczyć w budowie domku umacnia jego poczucie wartości, pielęgnuje bliską więź i przekazuje mu czytelny komunikat, że współdziałanie jest najlepszą drogą do realizacji zadań. Podczas tej pracy staje się dla dziecka mądrym doradcą, przyjacielem i nauczycielem życia.
Warto dodać, iż wybrany model domku może być także ciekawym przykładem małej architektury ogrodowej, która harmonijnie wkomponowana w otoczenie podkreśli piękno przydomowego zakątka zieleni, dostarczając radości i estetycznych wrażeń nie tylko maluchom.

Leave a Reply