Skrzynia na zabawki: wszystko w porządku!

Zbliża się Gwiazdka, za chwilę pod choinką pojawi się wiele prezentów. To radość i szczęście dzieci, ale też problem dla rodziców jak znaleźć w pokoju malucha miejsce na nowe rzeczy.

Jest taki niezwykły mebel, który pomoże rozwiązać ten problem – skrzynia na zabawki. To miejsce przechowywania największych skarbów i najcenniejszych zabawek. Ponadto dzieci uwielbiają skrzynie, ponieważ obowiązkowe sprzątanie pokoju odbywa się w mgnieniu oka – wystarczy podnieść wieko, wrzucić wszystko co jest na podłodze – i gotowe!

W ofercie mebli Pinio znajdziemy kilka modeli skrzyń ToyBox, Asiento, Armada, Toto i Mini. Różnorodność ich form sprawi, że dobierzemy kształt najbardziej pasujący do pokoju dziecka.

skrzynia na zabawkiSkrzynie wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Są dostępne w kolorze białym bądź waniliowym. Skrzynia piracka występuje dodatkowo w kolorze przecieranego drewna. Skrzynie ToTo i Mini wykonane są z płyty laminowanej i litego drewna sosnowego, mają nóżki w różnych kolorach.

Wszystkie skrzynie Pinio dbają o bezpieczeństwo swoich małych użytkowników, wyposażone są w specjalny siłownik i wycięcia w profilu, co przeciwdziała przycinaniu małych paluszków.

Skrzynia z płaską pokrywą może pełnić rolę ławeczki, na której można usiąść lub posadzić ulubione zabawki. Postawiona obok łóżka z lampką może stać się szafka nocną.
Skrzynia zwykle jest bardzo dekoracyjnym elementem w pokoju dziecka. Warto ją wyeksponować tym bardziej, że niezwykłe zewnętrzne, przepastne wnętrze często inspiruje dzieci do fantastycznych zabaw, we wróżki, piratów, zaginione światy i skarby.
Zdarza się tak, że skrzynia długo towarzyszy  dziecku stając się miejscem zamykania wielu sekretów, potem po latach wypełnia się rodzinnymi pamiątkami i staje przedmiotem sentymentalnym. Dlatego warto pomyśleć już dzisiaj o miejscu na skrzynię w pokoju dziecka, tym bardziej, że tuż po Świętach  może być ona wyjątkowo przydatna.

kolekcja barcelona2

Kolekcja Barcelona Pinio

kolekcja carpenter1

Kolekcja Carpenter Pinio

kolekcja mini3 1

Kolekcja Mini Pinio

kolekcja nostalgia2

Kolekcja Nostalgia Pinio

kolekcja nostalgia3

Kolekcja Nostalgia Pinio

kolekcja toto1

Kolekcja Toto Pinio

kolekcja toto4

Kolekcja Toto Pinio

One Response

  1. Anonim 14 maja 2014

Leave a Reply