Spokojny sen Twojego dziecka

Jesienne przesilenie szczególnie odbija się na samopoczuciu dzieci. Coraz ciemniejsze poranki nie sprzyjają pobudce, tym bardziej gdy ogólnej niechęci towarzyszy niewyspanie. Rozwiązaniem dla małych śpiochów jest dobór odpowiedniego materaca, który poprawi komfort snu.  

Przy zakupie materaca należy pamiętać, aby był on co najmniej o 20 cm dłuższy od osoby, która będzie na nim spała. Materace dziecięce z reguły produkowane są w rozmiarach 120 x 60 cm i 140 x 70 cm. Niedopuszczalna jest sytuacja, by stopy dziecka wystawały poza materac. Bez właściwej izolacji, którą daje materac, dochodzi do wychłodzenia organizmu podczas snu. W rezultacie dziecko śpi niespokojnie i często wybudza się w poszukiwaniu ciepła. Obok wymiarów materaca na uwagę zasługuje jego wypełnienie. Dzieci bowiem rozwijają się wyjątkowo szybko, przez co stale zmienia się ich waga, a kręgosłup wymaga komfortowego podparcia by uniknąć ryzykownych schorzeń. Powyższe uwarunkowanie w decydującym stopniu wpływają na jakość i komfort snu dziecka.

Dziecięce poranki

Dziecięce poranki

Materac EOS z firmy Janpol doskonale spełnia wymagania jakie rodzice nakładają na producentów, by ich pociechy cieszyły się zdrowym snem. Lateksowo – kokosowy wkład z jednej strony gwarantuje wyjątkową elastyczność produktu, z drugiej wzmacnia jego wytrzymałość. Ponadto właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, którymi charakteryzują się użyte materiały, sprawiają, że materac jest bardzo higieniczny. Z kolei naturalna struktura włókna kokosowego wpływa na przewiewność produktu, a system otworów w lateksie umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła. Dzięki temu materac może swobodnie „oddychać”. Warto zaznaczyć, że materac EOS dzięki wysokiej jakości zyskał uznanie Instytutu Matki i Dziecka.

EOS

Producent: Fabryka Materacy Janpol

Cena: od 278 zł

No Responses

Leave a Reply