Nowa, kolorowa kolekcja mebli dziecięcych

Kolory odgrywają w życiu dziecka niezwykle istotną rolę już od najmłodszych lat – stymulują jego rozwój, wpływają na nastrój i wypoczynek. Są więc ważnym elementem wystroju pokoju, w którym przebywają najmłodsi.

Dekorowanie pokoju można zacząć od podstaw wykorzystując w tym celu typowo funkcjonalne przedmioty umeblowania, które oprócz funkcji użytkowej, będą pełnić również rolę ozdoby. Sprawdzą się więc meble z kolorowymi akcentami, jak np. zestaw dziecięcy Classic firmy ATB.

meble dzieciece 1

Zestaw dziecięcy Classic firmy ATB

To kolekcja o prostej, nowoczesnej formie i interesujących rozwiązaniach kolorystycznych. Fronty drzwi oraz szkielet wykonane zostały z płyty laminowanej w kolorze białym, natomiast fronty szuflad, uchwyty i nóżki z kolorowych, lakierowanych elementów – do wyboru  pomarańczowym, różowym, niebieskim lub zielonym.

Nieskazitelna biel doskonale podkreśla intensywne barwy, sprawiając, że proste bryły nabierają wyjątkowego charakteru. Dodatkowo, zdobią je ciekawe uchwyty w postaci kółek umieszczanych naprzemiennie – białych na kolorowych fragmentach, a kolorowych na białych. Połączenie klasycznych kształtów i modnych, wyrazistych barw daje ponadczasowy efekt, który sprawia, że meble Classic firmy ATB pasować będą do każdego wnętrza niezależnie od wieku i płci dziecka.

meble dzieciece 2

Zestaw dziecięcy Classic firmy ATB

Pokoje małych domowników często nie mają także pokaźnych rozmiarów, dlatego też wymagają przemyślanego rozmieszczenia wyposażenia. Kolorowa kolekcja Classic firmy ATB adresowana do najmłodszych świetnie spełnia te zadania. To modułowe meble, które dają możliwość dowolnego komponowania zestawu tak, by dopasować go do wielkości pomieszczenia, potrzeb i wieku małego mieszkańca.

W skład kolekcji wchodzą różne bryły m.in.: łóżeczko dziecięce z możliwością przebudowy na tapczanik, regał wysoki, regał zamykany, półka, biurko do komputera, komoda z przewijakiem do demontażu, łóżko młodzieżowe, regał szkolny, szafa dziecięca oraz szafa młodzieżowa. Przy ich pomocy zbudować można pokój dla niemowlaka lub wymieniając niektóre elementy, również dla nieco starszych dzieci. Dzięki uniwersalnej formie można uzupełnić meble również o biurko czy dwudrzwiową szafę i stworzyć pokój dla nastolatka. W ten sposób uniknie się kosztownej wymiany całego umeblowania.

Kolekcja Classic firmy ATB:

Półka wisząca
Głębokość: 17 cm
Szerokość: 93 cm
Wysokość: 30  cm
Cena detaliczna brutto: 64 zł

Regał szkolny
Głębokość: 40 cm
Szerokość: 55 cm
Wysokość: 150 cm
Cena detaliczna brutto: 442 zł

Biurko do komputera
Głębokość: 54 cm
Szerokość: 130 cm
Wysokość: 77,5 cm
Cena detaliczna brutto: 488 zł

Komoda z przewijakiem z możliwością demontażu
Głębokość: 73 cm
Szerokość: 95,5 cm
Wysokość: 101,5 cm
Cena detaliczna brutto: 545 zł

Łóżeczko dziecięce z możliwością przebudowy na tapczanik (bez materaca)
Długość: 140 cm
Szerokość: 70 cm
Cena detaliczna brutto: 450 zł

Szafa dziecięca
Głębokość: 49 cm
Szerokość: 95 cm
Wysokość: 181 cm
Cena detaliczna brutto: 739 zł

Szafa młodzieżowa
Głębokość: 49 cm
Szerokość: 131 cm
Wysokość: 181 cm
Cena detaliczna brutto: 1086 zł

Regał wysoki
Głębokość: 44 cm
Szerokość: 50,5 cm
Wysokość: 181 cm
Cena detaliczna brutto: 437 zł

Łóżko młodzieżowe (wymiar materaca)
Długość: 200 cm
Szerokość: 80 cm
Cena detaliczna brutto: 727 zł

Regał zamykany
Głębokość: 44 cm
Szerokość: 50,5 cm
Wysokość: 134 cm
Cena detaliczna brutto: 442 zł

Leave a Reply