Podłoga stworzona specjalnie do pokoju dziecięcego

Na rynek weszła pierwsza linia podłóg drewnianych zaprojektowanych z myślą o dzieciach. Oprócz wyjątkowej trwałości i dedykowanego dzieciom wzornictwa, podłogi te posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Raczkowanie, pierwsze kroki, beztroskie zabawy – to z poziomu podłogi maluchy najczęściej rozpoczynają zdobywanie świata. Dlatego właśnie z myślą o najmłodszych Barlinek stworzył pierwszą na rynku linię podłóg dedykowanych do pokoi dziecięcych. Deska YOUNG łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę rodzice, wybierając podłogę do pokoju swojego malucha. Produkt posiada również pozytywną opinię Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Trwałość i naturalność

Deska YOUNG wykonana jest w 100% z naturalnego drewna pokrytego bezpiecznymi lakierami. Dzięki temu nie tylko nie alergizuje, lecz dodatkowo wytwarza unikalny mikroklimat, pozytywnie wpływający na otoczenie.

Deska YOUNG skarb piratow

Deska Young firmy Barlinek

Jest również niezwykle trwała i odporna na zniszczenia, jakie często towarzyszą dziecięcym zabawom. Wyjątkową wytrzymałość Deski YOUNG gwarantuje lakier o podwyższonej odporności na ścieranie, rekomendowany do pomieszczeń komercyjnych. Przeprowadzone badania potwierdzają , że jest to lakier o najlepszych parametrach na rynku. Dlatego podłoga z Deski YOUNG służyć będzie przez długie lata.

Ochrona przed drobnoustrojami

Dzięki rewolucyjnemu wykorzystaniu nanotechnologii w systemie Antimicrobial podłoga z Deski YOUNG zapewnia trwałą ochronę przed bakteriami i grzybami. Działanie systemu porównywalne jest do wyładowań atmosferycznych. Nanocząsteczki zawarte w lakierze deski oddziałują na drobnoustroje dodatnimi nanoładunkami elektrycznymi, niszcząc je i tym samym zapewniając doskonałe warunki higieniczne oraz bezpieczeństwo 24 godziny na dobę. Ponieważ wyładowania występują w skali nano są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

galaktyczna wyprawa

Deska Young firmy Barlinek

Oryginalne wzornictwo

Deska YOUNG dostępna jest w 9 nietuzinkowych wzorach, uzyskanych m.in. dzięki  technologii łączenia dwóch lub trzech gatunków drewna. Z myślą o pokojach dziecięcych stworzone zostały również wyjątkowe dekory: niebieski, różowy oraz zielony. To sprawia, że zastosowanie Deski YOUNG stwarza wyjątkowe możliwości aranżacyjne.

Każdej linii produktowej nadana została pobudzająca dziecięcą wyobraźnię nazwa:

  • Zew Tropików – jesion i marbau (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
  • Mistrzowski Rajd – dąb i klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
  • Kraina Fantazji – buk, brzoza, klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
  • Tajemniczy Zamek – dąb (cena za m2 139 zł + 23% VAT)
  • Sekrety Lasu – jesion (cena za m2 137 zł + 23% VAT)
  • Skarb Piratów – orzech (cena za m2 199 zł + 23% VAT)
  • Galaktyczna Wyprawa – jesion blue (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
  • Las Elfów – jesion pink (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
  • Wakacyjna Przygoda – jesion green (cena za m2 149 zł + 23% VAT)

Leave a Reply