Łóżko piętrowe najlepsze dla rodzeństwa

Piętrowe łóżko – mebel nie tylko praktyczny, ale uwielbiany przez dzieci. Każdy kto mieszka w bloku i ma dwójkę pociech boryka się z problemem jak zaaranżować pokój dziecięcy, aby zapewnić im minimalną ilość prywatności oraz komfort spania.

na zajawke5

(Źródło: Pinio)

Łóżka piętrowe to idealne rozwiązanie dla pokojów dziecięcych oraz młodzieżowych. Zajmują niewiele miejsca, dlatego szczególnie polecane są do małych mieszkań. W ofercie Pinio znaleźć można  zarówno tradycyjne łóżka piętrowe w ciekawej kolorystyce, jak również funkcjonalne łóżka połączone z biurkami. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu dzieciom i pozwoli na ergonomiczne urządzenie nawet niewielkich wnętrz.

Łóżko Pinio składają się z dwóch piętrowo ustawionych materacy.

lozko pietrowe

(Łóżko piętrowe, fot. Pinio)

Druga wersja przeznaczona jest dla jednego dziecka i stanowi solidną konstrukcję składającą się z łóżka, regału, szafki oraz biurka.

lozko pietrowe 2

(Łóżko piętrowe z biurkiem, fot. Pinko)

Łóżka piętrowe wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Solidne barierki zabezpieczają dziecko w czasie snu i zabawy. Zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

Oba zestawy występują w wersji surowej oraz malowanej na kolory: biały, perłowy (waniliowy) lub nostalgia (przecierany). Pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale spełniają swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.

Leave a Reply