Nowoczesne farby do pokoju dziecka pobudzające kreatywność

Zmiany są dobre! Przynoszą nowy start i wprowadzają powiew świeżości. Jednak jeśli chodzi o zakończenie wakacji, to większość uczniów wolałaby pewnie, aby trwały one niezmiennie. Dobrym sposobem na  osłodzenie pociechom powrótu do szkoły będzie nowa aranżacja pokoju. Stworzenie niebanalnej przestrzeni pobudzającej kreatywność  zmotywuje do nauki i twórczych działań.  Pomogą nam w tym nowoczesne produkty marki Tikkurila o wyjątkowych właściwościach użytkowych.

nowoczesne farby do pokoju dziecka 1

Kolorowe przyciąganie

Każdy z nas z pewnością pamięta, jak łatwo pogubić się w stosach różnych szkolnych zapisków. Dzięki farbie magnetycznej Tikkurila Magnetic  ich porządkowanie będzie znacznie łatwiejsze. Produkt tworzy bowiem powłokę przyciągającą magnesy, do której można przyczepiać np. karteczki z notatkami bez konieczności montowania dodatkowych tablic ani użycia pinezek czy kleju. Ścianę pomalowaną farbą magnetyczną należy pomalować farbą nawierzchniową w wybranym kolorze. W pokojach dziecięcych bardzo dobrze sprawdzi się np. Tikkurila Optiva Matt 5, zapewniająca wysoką odporność powłoki na plamy i zabrudzenia.

nowoczesne farby do pokoju dziecka 2

Kreatywna ekspresja

W nowoczesnym pokoju ucznia nie może zabraknąć też przestrzeni do pisania. Dzięki farbie tablicowej Tikkurila Liitu cała ściana może stać się powierzchnią, na której nasze pociechy będą mogły zapisywać kredą wszystko, na co przyjdzie im ochota. Mali artyści zyskają miejsce do szlifowania plastycznych umiejętności, a ścisłe umysły będą mogły rozwiązywać skomplikowane matematyczne zagadnienia. Dzięki temu zaoszczędzimy także przestrzeń i… niejedną kartkę papieru. Farbę tablicową można również nałożyć na farbę magnetyczną, uzyskując rozwiązanie 2 w 1, czyli powierzchnię magnetyczno-tablicową.

nowoczesne farby do pokoju dziecka 3

Barwny wystrój marzeń

Nie samą nauką uczeń żyje! By jeszcze bardziej dopasować pokój dziecka do jego indywidualnego stylu i wyobrażeń, proponujemy pomalować meble, a także inne drewniane i metalowe elementy wystroju na jego ulubione kolory. Skorzystajmy z wodorozcieńczalnej emalii Tikkurila Everal Aqua, dostępnej w pełnej palecie barw. Pomoże ona stworzyć otoczenie, w którym po nauce nasze dziecko zrelaksuje się i poczuje naprawdę wyjątkowo.

nowoczesne farby do pokoju dziecka 4

Farby Tikkurila spełniają najwyższe normy i można je bezpiecznie stosować w pokojach dziecięcych.

nowoczesne farby do pokoju dziecka 5

Leave a Reply