Zadbaj o kolorowy świat dziecka

Powrót do szkoły tuż, tuż. Ostatnie dni wakacji to doskonały czas, aby dodać pokojom dzieci więcej kolorów. Dzięki palecie Dulux Kolory Świata łatwo stworzymy dla nich kolorową przestrzeń, która odzwierciedli ich potrzeby, charakter oraz pasje.

Wakacje to dla dzieci czas beztroskich zabaw, ale dla nas – rodziców – to czas myślenia o powrocie do szkoły. Jak sprawić, aby był dla dzieci jak najprzyjemniejszy? Co sprawi, że będą chciały spędzać w domu więcej czasu? Odpowiedź jest prosta – nowy wygląd ich pokoju! Nie musimy robić rewolucji, aby coś zmienić. Wystarczy nowy kolor na ścianie, kilka dodatków i gotowe. Z pomocą przychodzi nam paleta Dulux Kolory Świata, oferując 65 kolorów o apetycznych i inspirujących nazwach.

pokoj dziecka2

Dulux Kolory Świata

Pokój powinien być dopasowany do charakteru dziecka, odzwierciedlać jego małe pasje, a jednocześnie kreatywnie wpływać na jego rozwój i być za razem miejscem wypoczynku. Niech łóżko, półka na ulubione zabawki i książki znajdą się w pobliżu okna. Światło sprawi, że to miejsce będzie słoneczne. Dodatkowo ściany możemy pomalować kolorem Słoneczny Pocałunek, który rozświetli przestrzeń. Jedną powierzchnię zaaranżujmy w kolorze kontrastowym. Cierpka Cytryna i dodatki w tym samym kolorze takie jak: miękkie poduszki, lampy czy krzesło w kształcie psa stworzą przestrzeń do kreatywnej zabawy.

Warto pamiętać, że pokoje dla dzieci mają wiele funkcji. Są dla nich jednocześnie sypialniami, bawialniami, miejscem do nauki i spotkań towarzyskich. Dodając koloru możemy organizować przestrzeń i podkreślić indywidualizm naszego dziecka. Kolor to energia, która oddziałuje na emocje i może wyzwalać drzemiący w dziecku potencjał. Szeroka oferta palety Kolory Świata pozwoli nam zaaranżować wnętrza, nie tylko dla dzieci, w dowolny sposób.

Farba Dulux Kolory Świata, to najwyższej jakości lateksowa emulsja do ścian i sufitów o eleganckim matowym wykończeniu. Tworzy trwałe i odporne na zmywanie powłoki, z których można łatwo usunąć wszelkie zabrudzenia i plamy. Dzięki zastosowaniu Colour Protect Technology™ ściany zachowają idealny wygląd i trwały kolor. Wydajność do 14 m2/L. Farba posiada wszelkie wymagane atesty i może być stosowana we wszelkiego typu pomieszczeniach, m.in. w pokojach dziecięcych.

Cena: ok. 60 zł/2,5l

Leave a Reply