Aranżacja pokoju małego pilota

Jedną z najpopularniejszych dziecięcych fascynacji jest latanie, a co drugi mały chłopiec chciałby zostać w przyszłości pilotem. Czasami od marzeń do ich realizacji jest zaledwie mały krok. Z pomocą sklepu My Room nasz synek poczuje się w swoim pokoju jak prawdziwy lotnik .

Wśród chłopięcych zawodów marzeń pilot z powodzeniem może konkurować z policjantem, strażakiem czy kierowcą autobusu. Samoloty są wszechobecne w dziecięcych pokojach, a podniebne wyprawy to jeden z najczęstszych tematów zabaw przedszkolaków. Niezwykle ważne, aby dziecięce zainteresowania spotykały się ze zrozumieniem rodziców i były przez nich umiejętnie pobudzane. Jednym z elementów wspierania hobby malucha jest pomysłowa aranżacja jego pokoju. To przestrzeń relaksu i nauki, dlatego tak ważne, żeby nasze dziecko czuło się w niej komfortowo. Na przeciw gustom małych chłopców wyszła marka My Room oferująca meble dziecięce i dekoracje, która wprowadziła do swojej oferty niezwykłą kolekcję Aeroplanes.

pokoj dziecka 1

Kolekcja Aeroplanes marki My Room

Kolekcja Aeroplanes to zestaw tekstyliów i dekoracji, które widowiskowo przeobrażą pokój dziecięcy w lotnisku, na którym maluch będzie mógł się wcielić w rolę pilota samolotu lub helikoptera. Komplet składa się z pościeli, narzuty na łóżko oraz podpórek do książek. Motywem dekoracyjnym zdobiącym kolekcję sa wspomniane samoloty i helikoptery, a całość utrzymana jest w modnym czerwono-niebiesko-białym zestawieniu kolorystycznym. Pościel i narzuta wykonane są w 100% z najwyższej jakości bawełny, dzięki temu bez problemu możemy prać je w pralce. Komplet przeznaczony jest na łóżko o maksymalnych rozmiarach 200 cm x 135 cm. Ciekawym uzupełnieniem kolekcji są solidnie wykonane podpórki do książek obszyte materiałem w biało-niebieską kratkę, które sprawią, że książki będą stały w idealnym porządku.

pokoj dziecka 2

Kolekcja Aeroplanes marki My Room

W ofercie salonu firmowego i sklepu internetowego My Room znajdziemy wiele innych dekoracji współgrających z charakterem kolekcji Aeroplanes. Bardzo efektownie prezentują się zasłonki McKenzie do złudzenia przypominające niebo oraz miękki wełniany dywan Baby Boy, który posłuży maluchom za pas startowy.  Ciekawą ozdobą ścian będą z kolei trójkątne, różnokolorowe zawieszki Boy. A gdyby dzieci i rodzice nadal mieli poczucie niedosytu to czekają na nich m.in. meble, lampki, ramki na zdjęcia, pudełka, zabawki i wiele innych.

pokoj dziecka 3

Kolekcja Aeroplanes marki My Room

Leave a Reply