Zimowa aranżacja pokoju dziecka

Każdy z nas pamięta radość jaką sprawiał nam pierwszy śnieg za oknem, kiedy byliśmy jeszcze beztroskimi dziećmi. Zimowy krajobraz ma nieodparty urok, który podkreśla celebracja wszystkich zwyczajów związanych z tą porą roku. Dlaczego nie miałby on być widoczny w naszych przytulnych domach? Maluchy kochają zimę, zwłaszcza kiedy na zewnątrz pada śnieg. My podpowiemy Wam, jak stworzyć zimowy pokoik i spowodować, aby Wasze dzieci pokochały także jego ciepłe wnętrza.

aranzacja pokoju dziecka 1

fot. Pinio

Najwięcej czasu Wasze dzieci, zwłaszcza zimą, spędzają nie w szkole, czy na podwórku, ale w sypialni. Kiedy więc pełne entuzjazmu wrócą z ręcznie wykonanymi ozdobami, upewnijcie się, że nie wylądują w starym pudle na strychu – niech udekorują nimi swój pokoik! Niech śnieżynki, mikołaje, bałwanki i pajacyki autorstwa Waszych szkrabów przyozdobią okna, ściany, parapety i żyrandole. Pozwoli Wam to odkryć zimę na nowo – zobaczycie ją oczami swoich dzieci. Pomysłów jest cała masa, a dzieci to niekończąca się inspiracja.

aranzacja pokoju dziecka 2

fot. Pinio

Dekoracje to jednak tylko dodatek. Solidną bazą przytulnego zimowego pokoiku są meble i ocieplające akcesoria. Zimową porą łóżko to najlepszy przyjaciel Waszego dziecka. Zaopatrzcie je w grubą kołdrę i ciepłe, miłe w dotyku koce, które ogrzeją zmarznięte stópki i ręce. Przy wyborze narzut i poduszek starajcie się trzymać motywów zimowych. Jeśli myślicie o nowej inwestycji – niech nią będą poduchy – mogą być wszędzie: na parapecie, podłodze czy krzesłach. Nadadzą przestrzeni ciepły i kameralny charakter.

aranzacja pokoju dziecka 3

fot. Pinio

Z przytulnością i swojskością kojarzy się również drewno. W ofercie marki Pinio znajdziecie kolekcje produkowane z drewna pochodzącego z polskich lasów. Cechują je ekologiczność, naturalność, niepowtarzalny design, ujmujący urok oraz bezpieczeństwo użytkowania. Bogactwo faktur, barw i rozwiązań stanowi niekończące się źródło pomysłów. Czysta, prosta i nowoczesna forma mebli nada pokojowi klasę i będzie idealną bazą, na zabawę z dodatkami.

aranzacja pokoju dziecka 4

fot. Pinio

Mikołaj już za pasem, dlatego czym prędzej zabierzcie się ze swoimi milusińskimi do pisania listów. Warto, aby trafiły nie tylko do Mikołaja, ale i do wszystkich Waszych bliskich. Przecież, nie tylko my rodzice bawimy się w Świętego Mikołaja, w tę rolę również uwielbiają się przemieniać wszystkie babcie, ciocie i wujkowie… Na pewno i w tym roku nie zapomną o swoich ukochanych wnukach. Tylko co zrobić z tymi wszystkimi podarunkami? Z pomocą przychodzi skrzynia Pinio, która pomieści wszystkie skarby, jednocześnie pełniąc funkcję stolika. Funkcjonalność, to cecha, o której powinien pamiętać każdy rodzic. Wyjątkowe skrzynie, które oferuje Pinio, same w sobie mogą być prezentem. Warto rozważyć zakup całej kolekcji i wyposażyć pokoik naszych pociech w piękne mebelki marki Pinio. Wszystko to po to, aby pokój stał się przytulnym azylem i dobrą alternatywą, kiedy wieczory staną się zbyt zimne by spędzać je spacerując w śniegu.

Leave a Reply