Morska przygoda w pokoju dziecka – dekoracje

Pierwszy wyjazd nad morze to niezapomniane przeżycie dla dziecka. Jego ogrom i piękno budzi zachwyt, a zabawy w piasku i kąpiel w morskich falach sprawiają mnóstwo radości. To szczęśliwy czas, który zawsze miło wspominać.

morskie dekoracje do pokoju dziecka 0

Kolekcja Morska Przygoda marki Lamps & Company

Każdy kochający rodzic stara się stworzyć dziecku otoczenie, w którym będzie się dobrze czuło, począwszy od pokoiku, w którym maluch spędza dużo czasu, na zabawie i odpoczynku. Jak stworzyć takie miejsce, pełne pozytywnej energii? Przede wszystkim wybierając przedmioty miłe dla oka, które budzić będą przyjazne skojarzenia i rozwijać wyobraźnię. Żaglówki, koniki morskie i wieloryby są czymś, co fascynuje dzieci, to tajemniczy świat, pełen fantazyjnych kształtów i barw. To coś, co kojarzy się z morzem, a więc z wakacjami, które dzieci uwielbiają. To otoczenie, które budzi miłe wspomnienia czasu spędzanego z rodzicami na wyjazdach pełnych radosnego odkrywania uroków przyrody.

morskie dekoracje do pokoju dziecka 1

Kolekcja Morska Przygoda marki Lamps & Company

Morska przygoda to coś, o czym marzą mali chłopcy, często pragnący w przyszłości zostać marynarzami, dlatego najnowsza kolekcja Morska Przygoda, polskiej marki Lamps & Company, pasować będzie szczególnie do chłopięcego pokoju, ale nie tylko. Widok tak urządzonego pokoiku z pewnością wzbudzi uśmiech na twarzy malucha, zaciekawi go morskim klimatem i sprawi, że będzie chciał spędzać dużo czasu w tym miejscu.

morskie dekoracje do pokoju dziecka 2

Kolekcja Morska Przygoda marki Lamps & Company

Wzory przypominające dziecięce rysunki kreować będą ciepły, dziecięcy klimat, kojarzący się z najpiękniejszymi, rysunkowymi bajkami. Obecnie modne jest urządzanie wnętrz spójnych stylistycznie, urządzonych za pomocą jednego kompletu dodatków – stawiając na konkretną, wybraną koncepcję, tworzymy wnętrze nowoczesne i designerskie.

morskie dekoracje do pokoju dziecka 3

Kolekcja Morska Przygoda marki Lamps & Company

Do wakacji mamy jeszcze trochę czasu, ale robi się coraz cieplej i już niedługo będziemy mogli się wybrać na wyjazd nad jezioro, czy też morze. Morska Przygoda uczyni ten czas jeszcze bardziej szczęśliwym, którego dziecko nie będzie mogło się doczekać, marząc przed snem o zabawach w morzu.

morskie dekoracje do pokoju dziecka 4

Kolekcja Morska Przygoda marki Lamps & Company

Zdjęcia: www.lampsandco.pl

Leave a Reply