Tekstylia i dekoracja dla małego pirata

Kilka tekstylnych dodatków jest wstanie przeobrazić pokój dziecięcy w prawdziwą piracką wyspę. W metamorfozie pomoże kolekcja „Pirate”, nowość w ofercie sklepu My Room. Przedszkolaki i uczniowie podstawówki będą zachwyceni!

dekoracja pokoju dziecka 1

fot. My Room

Nie ma nic tak rozwijającego wyobraźnię i kreatywność dziecka, jak zabawy oparte na ciekawych legendach i opowiadaniach, które pełnią rolę swoistego scenariusza dla maluchów. Dzieci najbardziej lubią wcielać się w role dorosłych (strażak, policjant, dziennikarka itp.), odbywać wymyślone egzotyczne podróże lub odgrywać zasłyszane od rodziców historie. Inspiracją dla dzieci mogą być książki, ale również otaczające ich rzeczy, w tym elementy wystroju pokoju. W okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym wielu chłopców zafascynowanych jest opowieściami o piratach, którzy w poszukiwaniu skarbów przemierzają morza i oceany.  Specjalnie dla nich wyjątkową niespodziankę przygotowała marka My Room, oferująca meble i dodatki do pokoju dziecięcego.

dekoracja pokoju dziecka 2

fot. My Room

Doskonałą scenerię do zabawy dla małych podróżników tworzy kolekcja dekoracji tekstylnych „Pirate”, która dostępna jest w sklepie internetowym My Room (www.myroom.pl). Na kolekcję „Pirate” składa się kilkanaście elementów, w tym dywany, zasłonki, pościel, narzuty na łóżko, pudełka na zabawki czy  specjalne girlandy imitujące oflagowanie statku pirackiego.

dekoracja pokoju dziecka 3

fot. My Room

Projektanci wykorzystali charakterystyczne dla poszukiwaczy skarbów i wilków morskich motywy róży wiatrów, galeonu, skrzyni z kosztownościami oraz starych map. Nie mogło zabraknąć również postaci groźnego pirata, który stawia czoło wszelkim przeciwnościom losu. Wzornictwo ma bardzo miły w odbiorze, bajkowy charakter. Dużą zaletą jest również radosna, efektowna kolorystyka dekoracji z dominującą rolą morskiego błękitu i intensywnej czerwieni.

dekoracja pokoju dziecka 5

fot. My Room

Tekstylia z kolekcji ”Pirate” wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na codzienne użytkowanie. Pościel, zasłonki i narzuty uszyte zostały z bawełny i mogą być z powodzeniem prane w pralce bez obawy o utratę kolorów. Dywany  wykonane zostały z wełny, która jest bardzo miękka i miła w dotyku. Wełniany dywan gwarantuje dziecko komfort zabawy, a rodzicom doskonałą izolację akustyczną i ochronę drewnianej podłogi w pokoju dziecięcym.

dekoracja pokoju dziecka 4

fot. My Room

Więcej informacji na temat My Room dostępnych jest na stronie internetowej www.myroom.pl.

Leave a Reply