Funkcjonalne pojemniki na dziecięce skarby

Zabawki w domu towarzyszą dzieciom najczęściej zaraz po przyjściu z przedszkola lub podczas weekendu, gdy na przykład z powodu deszczu nasze pociechy nie mogą przebywać na podwórku. Wówczas dywany zamieniają się w ogromną łąkę pełną kolorowych skarbów: przytulanek, klocków, gier i układanek. Małemu dziecku trudno jest utrzymać uwagę przez dłuższy czas na jednej aktywności, dlatego w jego otoczeniu pojawia się zazwyczaj wszystko, co tylko można wykorzystać do zabawy.

pojemniki do pokoju dziecka 1

fot. Galicja

A kiedy trzeba iść do łóżka, lub na spacer? Dobrze, jeśli wszystkie te akcesoria uda się szybko schować, i najlepiej żeby zrobili to sami milusińscy. Nauka porządkowania wcale nie musi być trudna i może również stać się ulubioną zabawą. Jeżeli zachęcimy dziecko do ułożenia swoich rzeczy w ładnym pojemniku z pewnością chętnie wykona taką pracę. W tym treningu praktyczne okażą się transparentne pojemniki z kolorowymi pokrywami i nadrukami nawiązującymi do tematyki zabaw dziecięcych. Dostępne w kilku pojemnościach (5L, 10L i 16L) doskonale sprawdzą się nie tylko jako pudła na klocki oraz pluszaki, ale również pomogą w utrzymaniu porządku.

pojemniki do pokoju dziecka 2

fot. Galicja

Najłatwiej zachęcić dziecko do schowania swoich skarbów, gdy pojemnik ma atrakcyjny dla niego wygląd. Chłopcom z pewnością przypadnie do gustu dekoracyjny kolorowy pojemnik w formie wyścigowego samochodu. Wykonany z wytrzymałego i odpornego na zabrudzenia materiału, wyposażony został w zamykaną pokrywę. Takie funkcjonalne auto pozwoli na ukrycie drobnych dziecięcych gadżetów.

pojemniki do pokoju dziecka 3

fot. Galicja

Pudełko-pufa to idealne połączenie pojemnika z praktycznym i wygodnym siedziskiem w kształcie autobusu lub samochodu. Pod pokrywą zmieszczą się przytulanki, maskotki, a nawet niewielkie książeczki. Możemy wybrać modele w formie samochodu straży pożarnej lub policji wyposażone w podwójne pojemniki, które pozwalają na segregowanie zabawek. Pojemnik pełniący także rolę pufy, jest bardzo ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Radosna, żywa kolorystyka i wesołe rysunki sprawią, iż dziecko chętnie będzie ukrywać w nim swoje drobiazgi.

pojemniki do pokoju dziecka 4

fot. Galicja

Bezpieczne w użytkowaniu pojemniki transparentne wypełnione wielobarwnymi gadżetami lub kolorowe pojemniki-auta i autobusy służą zabawie i pomagają w nauce porządkowania. Poza swoimi praktycznymi zaletami są również doskonałą ozdobą dziecinnego pokoju.

Produkty prezentowane na zdjęciach pochodzą z oferty firmy Galicja:
Pojemnik do przechowywania TOYS, 16l, wymiary: wys. 21,5cm/ dł. 40cm/ szer. 28cm, cena brutto 27,16 zł
Pojemnik dekoracyjny do przechowywania OSCAR, wymiary: wys. 23cm/ dł. 55cm/ szer. 24cm, cena brutto 39,95 zł
Pufa/ pojemnik na zabawki BUS, wymiary: wys. 31cm/ dł. 49cm/ szer. 31cm, cena brutto 51,14 zł

Leave a Reply