Nowa marka mebli dla dzieci i młodzieży

Visby Young to nowa marka mebli dla dzieci i młodzieży. Jest efektem wieloletniego doświadczenia polskiego producenta wysokiej jakości drewnianego wyposażenia sypialni pod nazwą Visby.

meble dla dzieci i mlodziezy aranzacja 1

Kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży Visby Young

Producent oddaje w ręce swoich najmłodszych Klientów meble wykonane z dobrego gatunku litego drewna sosnowego. Jego zaletą jest elektrostatyczność, co oznacza, że z mebli z tego materiału nie unosi się kurz. To pozwoli małym alergikom choć na chwilę odpocząć od kataru i kichania. Jedynym elementem umeblowania wykonanym z innego budulca niż sosna są dna szuflad i tyły szaf, które zostały zrobione z płyty HDF.

meble dla dzieci i mlodziezy aranzacja 2

Kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży Visby Young

Wyposażenie pokoju dziecięcego i młodzieżowego w tej kolekcji dostępne jest w uniwersalnych wersjach wymiarowych. Przy wyborze odpowiedniej kolorystyki raz kupione posłuży jego właścicielom przez wiele lat. Z oferty Visby Young może skorzystać zarówno zwolennik subtelnych, naturalnych barw drewna, jak i miłośnik optymistycznych i kontrastujących ze sobą zestawień, dobranych specjalnie z myślą o maluchach. Farby, którymi pokryte są meble, dają intensywny odcień, jednocześnie pozostawiając widoczne słoje i strukturę drzewa. Emulsje wykorzystywane w tym celu są ekologiczne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

meble dla dzieci i mlodziezy aranzacja 3

Kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży Visby Young

Ponieważ Visby jest nie tylko dystrybutorem, ale też producentem, daje możliwość dopasowania zamówionych mebli do wymagań Klienta. Modyfikacje mogą dotyczyć zarówno kolorystyki, wymiarów, jak i rozwiązań technicznych zastosowanych w produktach.

Producent Visby Young zdaje sobie sprawę, że współcześni rodzice nie mają zbyt wiele czasu, dlatego umożliwia zakupy przez Internet, w sklepie Onemarket (http://onemarket.pl/). Paczki z poszczególnymi elementami zamówienia wysyłane są do Klienta wraz z przejrzystą instrukcją obsługi. Montaż mebli nie sprawi problemu i nie zajmie dużo czasu. Poza fotografiami mebli na www.visbyy.pl istnieje także możliwość obejrzenia asortymentu serii w salonie meblowym Onemarket w Sulejówku pod Warszawą przy ulicy Miodowej 9.

meble dla dzieci i mlodziezy 1

Meble dla dzieci i młodzieży Visby Young

Leave a Reply