Jak urządzić pokój dziecka w stylu marynistycznym?

Jeśli nie masz pomysłu na aranżację pokoju swojej pociechy, możesz urządzić go w stylu marynistycznym! To ponadczasowy wystrój, który zachwyci każdego miłośnika statków i piratów. Podpowiadamy, jak urządzić pokój dziecka w stylu marynistycznym…

24883958 styl marynistyczny w dzieciecym pokoju

Łóżko w kształcie okrętu

Najważniejszym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju jest łóżko. Postaw więc na łóżko w kształcie okrętu. Producenci mebli oferują różne formy łóżek. Niektóre z nich mają dziób i rufę, a nawet żagiel. Twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone!

Tkaniny

Lekkie tkaniny w kolorach, takich jak: biel, błękit lub czerwień pięknie uzupełnią marynistyczną dekorację. Biało-niebieskie zasłony lub granatowy dywan dodadzą przytulności wnętrzu.

Dodatki

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach… W przypadku aranżacji wnętrz powiedzenie to się sprawdza! To właśnie dodatki sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. W pokoju marynistycznym nie powinno więc zabraknąć motywów żeglarskich, takich jak: koła ratunkowe, kotwice, sznury, statki, ryby i muszelki. Te detale z pewnością pomogą Ci stworzyć wyjątkowy klimat we wnętrzu.

Leave a Reply