Pomysłowe pudełka na zabawki

Prezentujemy wprowadzoną na rynek całkowicie nową linię pojemników do przechowywania, która łączy zabawę i porządek.

Unikalna linia pojemników do przechowywania łączy zabawę i ład. Jest ona oparta na znanym na całym świecie klocku LEGO ®. Jednakże produkty są wydrążone i kiedy usuniemy pokrywę odkrywamy miejsce na zabawki, ubrania, ołówki, papier lub małe klocki LEGO. Zamknięte klocki mogą być wykorzystane do budowy – tak jak oryginalne klocki LEGO.

Ta linia pojemników do przechowywania jest wynikiem bliskiej współpracy Plast Teamu z Grupą LEGO a kształt pojemników jest wiernym odzwierciedleniem kształtu oryginalnego klocka LEGO ®. Wraz z wprowadzeniem tych produktów pojawia się harmonia i porządek w każdym pokoju dziecka lub w dowolnym miejscu w domu. Pudełka-klocki do przechowywania występują w czterech rozmiarach i dwunastu kolorach.

Współpraca Plast Team z Grupą LEGO zaowocowała wymyślnymi pudełkami

Współpraca Plast Team z Grupą LEGO zaowocowała wymyślnymi pudełkami

Pudełka-klocki z linii LEGO STORAGE są wierne wartościom Grupy LEGO oraz dostarczają wiele twórczych możliwości. Klocki te można układać jeden na drugim i za ich pomocą aranżować i porządkować przestrzeń w nowy i ekscytujący sposób. Unikalny system przesuwny klocków zapewnia, że dzieci mogą łatwo zdjąć pokrywę i umieścić ją ponownie. Jednocześnie system ten wzmacnia ich konstrukcję.

Linia produktów do przechowywania zawiera również precyzyjnie odtworzoną, ponadwymiarową, kultową główkę LEGO. Figurka spełnia funkcję pojemnika z pokrywką i występuje w dwóch rozmiarach, każdy dostępny jako „chłopiec” lub „dziewczynka”. Mniejszy model głowy może być układany na klockach (pasuje na wypustkę) i może  być jeszcze większym wyzwaniem dla dziecięcej wyobraźni. Końcowy element serii, kosz LEGO Multi, może być wykorzystywany zarówno do przechowywania, jak również jako kosz na odpadki. Ma pokrywę z uchwytem w kształcie główki LEGO.

Propozycja od firm Plast Team z Grupą LEGO

Propozycja od firm Plast Team oraz Grupy LEGO

Sposób na przechowywanie dla rodzin świadomych stylu

Nowa linia produktów do przechowywania oparta jest na jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów – klocku LEGO, dlatego Jacob Andersen, dyrektor generalny firmy Plast Team, która wytwarza i dystrybuuje linie produktów LEGO STORAGE i LEGO LUNCH uważa, że każdy zakocha się w tych wyrobach. “Jesteśmy przekonani, że nowa gama produktów do przechowywania pojawi się w domach w całej Europie. Klocek LEGO to ukochana ikona naszego dzieciństwa, a wiele żywych kolorów i różne rozmiary nowej linii czynią ją idealnym rozwiązaniem do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Oczekujemy, że klocki do  przechowywania znajdą drogę do salonu, pokoju ucznia, sypialni lub tam, gdzie jest bałagan, który wymaga uporządkowania ” mówi Jacob Andersen z błyskiem w oku.

Leave a Reply