Meble do pokoju młodzieżowego: enklawa młodego odkrywcy

Urządzenie pokoju ucznia to nie lada wyzwanie. W jednym pomieszczeniu należy połączyć strefę nauki, odpoczynku i zabawy. Jak zatem zaaranżować przestrzeń, by była ergonomiczna, funkcjonalna i estetyczna zarazem?

Dziecięcy pokój to miejsce, gdzie nasza pociecha będzie uciekała w magiczny świat postaci z książek, przenosiła się w czasie i odkrywała ciekawą historię świata, poznawała tajniki chemii i fizyki, a także zagłębiała się w skomplikowane matematyczne wzory. Warto zadbać o to, by ten szczególny zakątek służący do nauki, odpoczynku oraz zabawy był jak najbardziej funkcjonalny.

meble do pokoju mlodziezowego

Kolekcja ALMOND z oferty Wajnert Meble

Na pytanie jak ergonomicznie i estetycznie urządzić dziecięcy zakątek odpowiadamy wraz z ekspertami marki Wajnert Meble.

Po pierwsze biurko

Biurko w dziecięcym lub młodzieżowym pokoju jest meblem najważniejszym. Stanowi nie tylko miejsce do nauki i pracy, ale również do realizacji twórczych projektów. Wybierając ten mebel przeważnie zwracamy uwagę na design oraz to, by blat miał wystarczającą powierzchnię. Zapominamy, że liczy się nie tylko jego wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Biurko ALMOND z oferty Wajnert Meble łączy w sobie ergonomiczność, nowoczesność i design, co sprawia, że jest idealną propozycją do młodzieżowego pokoju. Dzięki możliwości regulowania wysokości blatu zawsze dostosujemy mebel do preferencji jego użytkownika. Wyważony minimalizm zapewniają szuflady i półki, które zostały nowocześnie wkomponowane w bryłę. Do produkcji mebli ALMOND wykorzystana została wysokiej jakości płyta laminowana, która jest odporna na przebarwienia i zarysowania więc meblom nie straszne są dziecięce i młodzieżowe gry, zabawy i kreatywne projekty.

biurko młodzieżowe

Biurko ALMOND z oferty Wajnert Meble

Szafa – Narnia młodzieżowego pokoju

Nie bez przyczyny rodzice meblując pokój dziecka wybierają pojemne szafy o prostej, estetycznej formie. Minimalistyczne bryły łatwo komponują się z wnętrzami w różnym stylu, co stanowi wartość ponadczasową – szczególnie w pokoju nastolatka. DEKO to kolekcja szaf z przesuwnymi drzwiami z oferty marki Wajnert, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Mebel można zaprojektować całkowicie pod swoje preferencje zarówno design, jak i wnętrze. DEKO oferuje możliwość wyboru estetyki mebla od klasycznych frontów imitujących drewnianą powierzchnię, przez lustra, po kolorowe grafiki, które mogą nadać całości aranżacji wielowymiarowości i oryginalnego stylu. Zaletą szafy jest również możliwość dopasowania wygodnego systemu przechowywania ubrań.

szafa do pokoju dziecka

Szafa DEKO z oferty Wajnert Meble

SPACE do odpoczynku

Wypoczynek w młodzieżowym pokoju powinien zapewniać miejsce do nauki i rozrywki w ciągu dnia, a w nocy do spania. Tu najlepiej sprawdzi się seria SPACE, które nie tylko znaczy „przestrzeń”, ale przede wszystkim ją zapewnia. Mebel jest niezwykle komfortowy, funkcjonalny i wysoce estetyczny, a dzięki możliwości wyboru tkaniny dopasujemy go do wnętrza. SPACE może być wyposażony w praktyczną funkcję spania. Wówczas mebel skrywa wygodny materac, który zapewni zdrowy sen.

kanapa do pokoju dziecka

Sofa SPACE z oferty Wajnert Meble

Leave a Reply