Kocyki, kapy, pufy… Wiosenne dekoracje pokoju dziecięcego.

Słońce nieśmiało ogrzewające świat po długiej i ponurej zimie sprawia, że  zyskujemy pozytywną energię do zmian w najbliższym otoczeniu.

Magazyny wnętrzarskie rozpisują się o łatwych i tanich sposobach na zmiany wnętrz, w których przychodzi nam spędzać znaczną część życia. Nam i naszym pociechom. Trzeba przyznać, że są one dość oryginalne i praktyczne, niemniej wymagają znacznego zaangażowania czasu i środków w oczekiwaniu na zamierzony efekt, a tego jak powszechnie wiadomo, w okresie przedświątecznym, jak na lekarstwo.

Co zatem zrobić, aby pokój zyskał nowy wymiar estetyczny, z nutą pozytywnej energii i koloru?

Polska marka Vippi Design (www.vippidesign.com ), oferująca oryginalne ubrania dla córek i mam, stworzyła linię oryginalnych dodatków do pokoju dziecięcego i nie tylko. Wzorzyste miękkie pufy, w różnych rozmiarach, z powodzeniem można wykorzystać jako siedziska do zabawy. Kapy i kocyki, którymi można „otulić” każdą kanapę z całą pewnością ożywią wnętrze dziecięcego pokoju, a oryginalne i wyjątkowe pluszaki sprawią, że  pokoje nabiorą humorystycznego i przytulnego nastroju. Z powodzeniem można ich też użyć do sypialni dorosłych czy do pokoju dziennego.

dekoracja pokoju dziecka

Dekoracje marki Vippi Design

Wszystkie produkty Vippi Design są wykonane z wysokiej jakości atestowanych tkanin, w oryginalnym  wzornictwie projektantki i właścicielki marki, p. Katarzyny Gałaj, która sama będąc mamą, doskonale wyczuwa potrzeby dzieci.

Bajecznie kolorowe i oryginalne, a jednocześnie praktyczne i funkcjonalne dodatki sprawią, że nasze otoczenie nabierze pozytywnej energii, tak bardzo potrzebnej w szarej i zabieganej codzienności.

Jest jeszcze jeden argument, który przemawia za wykorzystaniem dodatków z Vippi Design do zmiany wnętrza na wiosnę: nie musimy angażować czasu ani znacznych środków finansowych, wystarczy zamówić. Zatem do dzieła!

Leave a Reply