Ekologiczny prezent dla przyszłej mamy

Urządzanie baby shower z roku na rok staje się w Polsce popularniejsze. Polki coraz częściej porzucają wpajane od wieków przesądy i zabobony, które nie pozwalają kobiecie cieszyć się z potomka przed jego narodzinami. Zaproszone na tego typu przyjęcie panie bardzo często zastanawiają się, co sprezentować przeszłej mamie i mającemu narodzić się maluszkowi.

A może zamiast kolejnej, wielkiej maskotki podarować uroczą karuzelę z pozytywką albo pojemną skrzynię na zabawki marki Pinio?

Porzucenie dawnych przesądów ma związek ze zmianą mentalności młodych mam, które szykują wyprawki zaraz po ujrzeniu na teście ciążowym upragnionych dwóch kresek. I na nic przestrogi babć, że nie wolno wstawiać łóżeczka do dziecinnego pokoju, nim maleństwo przyjdzie na świat. Oferta produktów dla dzieci i młodych mam jest dziś jednak na tyle duża, że łatwo można pogubić się w tym, co faktycznie jest bezpieczne i godne posiadania.

Zwolenniczki praktycznych i ekologicznych prezentów powinny skierować swoją uwagę w stronę polskiej marki Pinio , należącej do Drewnostyl. Oprócz znakomitych, klasycznych mebli z drewna sosnowego w stylu holenderskim, w ofercie firmy znaleźć można także urocze karuzele z pozytywką, pojemne skrzynie czy praktyczne półki ścienne.

Karuzela  z pozytywką i maskotkami

Słodka, drewniana karuzelaz pozytywką marki Pinio pomoże dziecku zasnąć, co pozwoli mamiena chwilę wytchnienia. Przyjemna, kojąca melodia pozwoli wieczorem dziecku na relaks i odprężenie, zapewniając przy tym piękne i spokojne sny a ruszające się małe maskotkizajmą w ciągu dnia uwagę malucha i wzbudzą jego ciekawość.

Pinio karuzela z pozytywka rozowa

Karuzela z pozytywką firmy Pinio

Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieska, z misiami dla chłopczyka oraz różowa, z króliczkami dla dziewczynki.  Łatwa do zamocowania na łóżeczku maleństwa.

Pojemne  skrzynie

Dzięki solidnemu wykonaniu z naturalnego, litego drewna sosnowego jest to prezent na lata. Drewniane skrzynie marki Pinio mają wiele zastosowań. Najpierw mogą służyć do przechowywania grzechotek i zabawek maluszka, z czasem można zapełniać je dowolnymi przedmiotami i wykorzystywać przy okazji rozmaitych zabaw z dzieckiem.

Pinio skrzynia Asiento

Skrzynia Asiento firmy Pinio

Skrzynie występują w trzechwariantach: Toy Box – naśladująca designem klimat rodem z pirackiego statku, Armada – wykonana na wzór starej skrzyni z metalowymi okuciami oraz Asiento – klasyczna w formie, posiadająca nakładkę zabezpieczającą stawiane na niej przedmioty przed zsuwaniem się.

Półki  ścienne

Wyróżniające się nowoczesnym designem, sosnowe półki ścienne marki Pinio , są bardzo praktyczne i pozwalają łatwo wyeksponować wybrane przedmioty w elegancki i subtelny sposób. Idealnie sprawdzą się jako miejsce na ramki ze zdjęciami, maskotki, książeczki czy płyty. Młoda mama może przechowywać na nich także drobne kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji maleństwa. Wszystko zależy od pomysłu i miejsca, w którym półeczka zostanie powieszona.

Pinio polka prosta

Półka firmy Pinio

Dostępne są w trzech wersjach: półko-wieszak – pojedyncza półeczka z zamontowanymi dwoma wieszaczkami, półka prosta – podwójna, klasyczna w formie oraz półka „trzy kwadraty” – wyróżniająca się geometrycznymi kształtami i nowoczesnym wzornictwem.

Każda przyszła mama z pewnością doceni praktyczne i oryginalne prezenty. Jeśli do tego ceni sobie nowoczesny design, ekologiczne wzornictwo i niebanalny styl, propozycje prezentowe marki Pinio sprawią jej wielką radość. Wychodźmy poza stereotypy i zamiast kolejnego pluszowego niedźwiadka lub pieluszkowego tortu, sprezentujmy przyszłej mamie prezent na lata.

Leave a Reply