Bezpieczne dziecko w domu

O bezpieczeństwo naszych maluchów musimy dbać na każdym kroku. Szczególnie, jeśli te kroki wykonywane są przez nieporadne jeszcze nóżki. W domu na malucha czeka wiele niebezpieczeństw. Jednym z nich są schody…

Domy z poddaszem często przewidują na górze strefę nocną, czyli sypialnię rodziców, łazienkę, garderobę, no i pokój dziecka. Kiedy maluszek śpi, mama spokojnie może zająć się innymi obowiązkami, np. przygotowywaniem posiłku w kuchni na parterze. Aby jednak była spokojna o bezpieczeństwo dziecka w domu, warto przewidzieć sytuację, w której maluszek obudzony natychmiast będzie chciał się z nią spotkać.

Bramki ochronne na schody to doskonałe rozwiązanie, które zapewni spokój mamie i bezpieczeństwo dziecku. Bramka utrzyma dziecko w ściśle określonej przestrzeni, uniemożliwiając mu wydostanie się na drugą stronę.

bramka ochronna na schody

Bramka ochronna na schody KiddyGuard Avant firmy Lascal

Przykładem takiego rozwiązania jest nowa bramka KiddyGuard Avant firmy Lascal, którą zamontować można zarówno w przejściu, jak i u góry schodów. Innowacyjny system zamykania pozwala na czasowe zamykanie bądź obsługę manualną urządzenia. Wygodna obsługa sprawia, że możemy ją otwierać i zamykać jedną ręką, w drugiej trzymając dziecko.

bramka na schody

Bramka KiddyGuard Avant firmy Lascal

Ważną zaletą bramki jest to, że po rozłożeniu nie powstaje żaden sztuczny próg – nie ma więc obawy, że maluszek się potknie i przewróci.

bezpieczenstwo dziecka w domu

bramka KiddyGuard Avant firmy Lascal

Nieużywaną bramkę można schować do aluminiowej obudowy, co dodatkowo chroni ją przed uszkodzeniem czy brudem.

Bezpieczeństwo dziecka w domu jest dla nas priorytetem. Nie zawsze uda nam się uchronić malucha przed kontuzją czy upadkiem. Ale dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, jak np. bramka ochronna na schody, zredukujemy ryzyko do minimum.

Leave a Reply