Jak dzięki tkaninom, udekorować pokój dziecka?

Dzieci rosną, a wraz z upływem lat zmieniają się ich potrzeby i upodobania. Dlatego pokój dziecka jest jednym z najczęściej zmieniających się pomieszczeń w całym mieszkaniu. O tym, jak zaaranżować przestrzeń dla najmłodszych, mówią eksperci Dekoria.pl.

tkaniny dekoracyjne do pokoju dziecka

Kolekcja Ashley od Dekoria.pl

Odpowiednio zaaranżowania przestrzeń to podstawa. Dlatego powinniśmy zacząć od wyznaczenia trzech stref: do nauki, zabawy i odpoczynku. Taki podział ułatwi nam rozmieszczenie wszystkich przedmiotów, które powinny znaleźć się w pokoju naszej pociechy.

Wybierając meble postawmy na klasykę. Wybór tematycznych dodatków jest dobry, ale nie w przypadku mebli. – Kolorowe, typowo dziecięce mebelki w pierwszej chwili budzą zachwyt, jednak równie szybko się nudzą. Dlatego chcąc nadać wnętrzu unikalny charakter, postawmy na dodatki. Prawda jest taka, że niższym kosztem wymienimy dekoracje takie, jak: zasłony czy poduszki, niż np. łóżko – komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl.

tkaniny dekoracyjne do pokoju dziecka dekoracja pokoju dziecka

Kolekcja Ashley od Dekoria.pl

W kwestii dodatków wybór jest naprawdę duży. Internetowy sklep www.dekoria.pl posiada w swojej ofercie ponad 50 tysięcy produktów, które oferujemy w standardowym rozmiarze lub szyjemy zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta – dodaje. Dlatego urządzając pokój dziecka możemy puścić wodze wyobraźni i zaaranżować pokój razem z dzieckiem. Pozwólmy mu decydować. – W sezonie wiosna-lato 2015 szczególnie polecamy kolekcję Ashley, którą wzbogaciliśmy o kilka nowych tkanin. Materiały są dostępne w czterech modnych kolorach: żółtym, różowym, niebieskim i szarym. Każda z nich jest ozdobiona atrakcyjnym motywem w postaci kółek, kratki czy gwiazdek – dodaje Agnieszka Rybka.

tkaniny dekoracyjne do pokoju dziecka dekorowanie pokoju dziecka

Kolekcja Ashley od Dekoria.pl

Poza gotowymi produktami możemy kupić fragmenty materiału i wykorzystać go w kreatywny sposób. Oryginalnym pomysłem jest stworzenie tipi, które będzie idealnym miejscem zabaw. Wystarczy przygotować stelaż, do którego przyczepimy odrobinę materiału. Tak przygotowane miejsce z pewnością przypadnie go gustu najmłodszym, a to tylko jedna z wielu dostępnych możliwości.

Leave a Reply