Nowe meble do pokoju nastolatka

Na rynek trafiają nowe kolekcje marki Meble Wójcik – Angel i Only. Programy powstały z myślą o młodych i wymagających Klientach, którzy cenią sobie piękny i nieszablonowy design.

pokoj nastolatka fot1

Kolekcja Angel, Meble Wójcik

Program Angel to połączenie delikatności i elegancji w pokoju młodzieżowym. Bryły w kolorze dąb White Craft idealnie wpasują się zarówno w ciepłą i przytulną aranżację pokoju dziewczęcego, jak i nowoczesne, dynamiczne wnętrze dla chłopca. Korpusy i fronty wykonane są z wytrzymałej płyty laminowanej o zwiększonej odporności na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania. Wszystko po to, aby mogły służyć Klientom wiele lat. W kolekcji zastosowano również bezpieczne dla dzieci rozwiązania bezuchwytowe. Dzięki temu rodzice mogą spać spokojnie. W ofercie znaleźć można m.in.: szafy, regały, komody, bieliźniarki, półki, biurka, czy też łóżka (ciekawe rozwiązanie – wysuwana szuflada, która po włożeniu materaca może służyć za dodatkowe spanie).  Kolekcja Angel to idealna propozycja dla młodzieży ceniącej sobie piękno, delikatność i elegancję.

pokoj nastolatka fot2

Kolekcja Angel, Meble Wójcik

Kolejną nowością proponowaną przez markę Meble Wójcik jest oryginalny program Only. Kolekcja zachwyca energetyzującą kompozycją kolorów. Korpus i fronty wykonane są z płyty laminowanej w dekorze Crossline Caramel. Jest ona odporna na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania. W wybranych miejscach możliwe jest również zastosowanie wymiennych, kolorowych frontów. Wszystko po to, aby pokój młodzieżowy tętnił życiem i pozytywną energią.

pokoj nastolatka fot3

Kolekcja Only, Meble Wójcik

Fronty dostępne są w kolorach: zielony groszek, grafit oraz biały. Całość uzupełniają piękne drewniane uchwyty. W ofercie znaleźć można m.in. kolorowe regały, szafy, komody, biurka, łóżka oraz szafki nocne.  Kolekcja jest świetnym rozwiązanie zwłaszcza dla dynamicznych nastolatków, którzy pragną przełamać nudę i cieszyć się nieobalanym wnętrzem swojego pokoju.

pokoj nastolatka fot4

Kolekcja Only, Meble Wójcik

Leave a Reply