Pokój dziecka jak… zaciszne miasteczko

Pełna ciepłych barw i spiczastych kamieniczek najnowsza kolekcja Lotari przywodzi myśl zaczarowane miasteczko z górskiego krajobrazu. Dzięki wchodzącym w skład tej linii roletom, naklejkom i poduszkom pokój dziecięcy zamieni się w przytulne miejsce do twórczych zabaw i nauki.

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari utrzymana została w subtelnej kolorystyce. Dominują w niej delikatny błękit i biel wraz z kontrastującymi z nimi granatowymi akcentami. Gdzieniegdzie pobłyskują również żółte, rozweselające wnętrze tony. Całość tworzy razem przyjazną aurę, dzięki której dziecko poczuje się bezpiecznie i swobodnie. Efektu dopełniają ciekawe motywy graficzne: malownicze, wysokie domki i figury geometryczne w postaci współgrających ze sobą pasków i rombów.

„Zaciszne miasteczko” to kolejna propozycja dekoracji w Strefie Malucha Lotari. Na kolekcję składają się rolety, poduszki, tapety, a także samoprzylepne elementy dekoracyjne, jak: obrazki, abażury na lampki, miarki wzrostu i osłonki na kontakty czy gniazdka. Wszystkie te elementy dekoracyjne można dowolnie ze sobą łączyć. Elastyczne kształty dopasowują się do różnorakich mebli i dodatków. Umożliwia to domownikom stworzenie własnego zacisznego miasteczka, dostosowując aranżację także do rozkładu i wielkości pokoju.

pokoj dziecka1

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari

pokoj dziecka2

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari

pokoj dziecka3

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari

pokoj dziecka4

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari

pokoj dziecka5

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari

Leave a Reply