Kolorowe wieszaczki do pokoju dziecka

Czasami trudno jest zmotywować dziecko do odkładania rzeczy na swoje miejsce. Dotyczy to nie tylko zabawek czy książeczek, ale również, a może przede wszystkim ubrań i przyborów do mycia. A przecież musimy od najmłodszych lat przyzwyczajać nasze pociechy do dbałości o utrzymanie porządku.

Może warto zatem poszukać odpowiednich sposobów, a zwłaszcza atrakcyjnie wyglądających gadżetów, które pomogą wykształcić w maluchach właściwe nawyki.

wieszaczki do pokoju dziecka

fot. Galicja dla Twojego Domu

Takimi gadżetami mogą być na przykład kolorowe pojemniki na zabawki z wizerunkiem ulubionych dziecięcych bohaterów, akcesoria łazienkowe o formach spotykanych w bajkowych historiach czy wreszcie ładne, kolorowe wieszaczki w kształcie zwierzątek. Te niewielkie przedmioty ocieplają wnętrze, czyniąc je niezwykle przyjaznym dla najmłodszych. Na pewno chętniej dziecko powiesi swój ręcznik czy ubranie na takim wieszaczku niż na wieszaku poważnym, nieprzemawiającym do wyobraźni, choćby posiadał on najbardziej nowoczesny design.

Kotek, motylek czy miś? Czerwony, pomarańczowy, zielony lub niebieski? Pozwólmy wybrać naszym milusińskim swój własny wieszaczek, a może przydatna okaże się cała kolekcja? Te wysokiej jakości drobiazgi należące do oferty firmy Galicja, zostały wykonane z akrylu, który gwarantuje im trwałość i wytrzymałość. Specjalna przyssawka doskonale przylegająca do powierzchni sprawia, iż aby go przymocować nie musimy wiercić dziury w ścianie. Nie pozostawia ona również nieestetycznych śladów kleju, gdy zdejmiemy wieszak.
Ładną i praktyczną ozdobą dziecięcego królestwa są także urocze wieszaczki metalowe: boy, girl i sówka. Montuje się je na futrynę drzwi. Dostępne w kilku radosnych kolorach wspaniale sprawdzą się zarówno w pokoju jak i łazience.

W ten prosty i niekłopotliwy sposób zachęcimy dziecko do odkładania rzeczy na swoje miejsce. Być może również sami wybierzemy odpowiedni wieszaczek do swojej łazienki, choćby na niewielki ręcznik do rąk, który umieścimy obok umywalki. Taki drobiazg ożywi wnętrze a każde spojrzenie na niego z pewnością wprowadzi nas w radosny nastrój.

Leave a Reply