Personalizacji mebli: pokój dla dziewczynki i dla chłopca

Pokój dziecka powinien przede wszystkim odzwierciedlać jego charakter i upodobania. Z wiekiem zainteresowania młodego człowieka mogą się zmieniać, dlatego istotne jest, aby meble były na tyle uniwersalne, by mogły towarzyszyć mu przez wiele lat. Z myślą o tym marka Meble Wójcik wprowadza do swojej oferty dwie nowe kolekcje, do pokojów młodzieżowych i dziecięcych – Laser i Lilo. Cechą charakterystyczną brył jest możliwość personalizacji kolorystycznej ich poszczególnych elementów. Zabieg ten sprawia, że sprawdzą się one zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki oferując przy tym nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Pokój dziecka to jego małe królestwo, dlatego niezwykle ważne jest, aby jego wystrój korespondował z charakterem jego właściciela. Bogata oferta mebli do pokojów dziecięcych i młodzieżowych daje nieograniczone możliwości, dlatego w dzisiejszych czasach nie ma problemu z połączeniem atrakcyjnych dla dziecka form z klasą i ponadczasowym designem.

Kolekcja Laser – baw się kolorami

Twoje dziecko to mały indywidualista? Kolekcja Laser to dla niego doskonała propozycja. A wszystko dzięki możliwości wyboru koloru frontów. Są aż 3 warianty kolorystyczne – Chili Red, Zgaszony Błękit oraz Dubai Style, nadające wnętrzu niepowtarzalny charakter. To nie wszystko. Jeśli twoja pociecha nie może zdecydować się, który kolor wybrać, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestawić ze sobą wszystkie trzy! Komoda z czerwonymi drzwiczkami, a szafa z niebieską szufladą, albo na odwrót. Niezależnie od tego, który wariant wybierzecie, każdy z nich będzie idealnie komponował się z szarym korpusem mebli oraz bazowymi białymi i czarnymi frontami.

meble dla dziecka i nastolatka 1

Kolekcja Laser marki Meble Wójcik

Niewątpliwym atutem kolekcji jest jej modułowość, pozwalająca na swobodne zestawienie ze sobą brył. Rozwiązanie to daje nieograniczone możliwości aranżacyjne zarówno w przypadku dużego, jak i małego pomieszczenia. Z myślą o tym drugim, w kolekcji znalazła się m.in. funkcjonalna i wyjątkowo pojemna narożna szafa, która doskonale wpasuje się w często niezagospodarowany róg pokoju. Dzięki temu będzie ona zajmować stosunkowo mało miejsca, nie zabierając tym samym cennej przestrzeni do zabawy. Dodatkowo duża ilość przegródek w komodach i regałach pozwoli łatwo uporządkować wszystkie dziecięce skarby, tworząc jednocześnie bardzo modny w tym sezonie geometryczny zabieg dekoracyjny.

meble dla dziecka i nastolatka 2

Kolekcja Laser marki Meble Wójcik

Kolekcja Lilo – ponadczasowa klasyka

Kolekcja Lilo to natomiast jasne, pojemne meble o prostej bryle i bardzo delikatnym wzorze drewna. Stylistyka ta łączy w sobie klasykę i skandynawski charakter, który urzeka spokojem i subtelnością. Dekor utrzymany w stonowanych kolorach przywodzi na myśl naturalne, bielone drewno, które wciąż jest jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich sezonów. Uniwersalna odcień mebli, pozwala na komponowanie coraz to nowych aranżacji za pomocą tekstyliów i innych dodatków, stanowiąc trwałą bazę, która posłuży dziecku przez lata. Co więcej, kolekcja Lilo, dzięki możliwości wyboru spośród dwóch wariantów kolorystycznych pojemnych wnęk i nowoczesnych uchwytów – różowego i błękitnego, znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

meble dla dziecka i nastolatka 3

Kolekcja Lilo marki Meble Wójcik

W kolekcji znajduje się szeroka gama produktów, a w niej wszystko, co niezbędne, aby zapewnić dziecku komfort i wygodę ich użytkowania: praktyczne biurko, pojemne komody i regały oraz szafa w wersji klasycznej lub narożnej. Wszystkie zaprojektowane z myślą o spełnieniu oczekiwań najmłodszych domowników, przy jednoczesnym, maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Na uwagę zasługuje łóżko, które występuje w dwóch opcjach – z praktyczną szufladą, pełniącą rolę dodatkowego miejsca do spania (pasuje do niej materac o wymiarach 190x80cm) lub z wysokimi bokami i bardzo pojemnymi szufladami.

meble dla dziecka i nastolatka 4

Kolekcja Lilo marki Meble Wójcik

Trwałość konstrukcji i uniwersalny design nowych kolekcji marki Meble Wójcik to inwestycja na wiele lat. Bez względu na wiek dziecka oraz jego zmieniające się pasje i zainteresowania, stylowe, mocne meble będą mu towarzyszyć przez wiele lat, umożliwiając wygodą naukę, zabawę i odpoczynek.

meble dla dziecka i nastolatka 5

Kolekcja Lilo marki Meble Wójcik

Leave a Reply