Kolekcja mebli młodzieżowych z ciekawą grafiką

Philosophy to jedna z najpopularniejszych dziecięco-młodzieżowych kolekcji w salonach Agata. Jej głównymi autami są nowoczesna stylistyka, ciekawe zestawienie kolorów i wysoki komfort użytkowania. Meble mają proste, regularne kształty i sprawiają wrażenie bardzo lekkich konstrukcji. Korpusy są białe, ale na frontach biel łączy się z grafitem i w tych miejscach powstaje przestrzeń dla efektownego motywu graficznego.

meble mlodziezowe z fajna grafika na frontach 1

Kolekcja Philosophy

Fronty wszystkich mebli zdobi mozaika złożona z angielskich porzekadeł, haseł i aforyzmów. To wyraźna inspiracja współczesną sztuką wizualną. Motyw graficzny przypomina natłok myśli – niekiedy chaotyczny i urywkowy, dlatego napisy nachodzą na siebie, są niedokończone lub umieszczone do góry nogami. Nawet po odszyfrowaniu poszczególnych haseł, rozwikłanie ich znaczenia może być nie lada zagadką.

Na każdym z mebli motyw graficzny znajduje się w innym miejscu i różni się wielkością. Nieregularnie są także umieszczone czerwone wstawki dekoracyjne. Te z nich, które są blisko napisów, dodatkowo uwydatniają motyw graficzny. Drewniane uchwyty na pierwszy rzut oka są niewidoczne, dlatego meble wyglądają tak, jakby zostały wyposażone w system bezuchwytowy.

meble mlodziezowe z fajna grafika na frontach 2

Kolekcja Philosophy

W skład kolekcji Philosophy wchodzą:
– Szafa (5 wielkości)
– Komoda (4 wielkości)
– Regał
– Biurko
– Szafka wisząca
– Półka (2 wielkości)
– Szafka RTV
– Stolik
– Łóżko

Kolekcja Philosophy dostępna jest we wszystkich salonach sieci Agata.

Leave a Reply